• امروز : 26 فروردین 1403
logo

آموزش ساخت آدمک آهنربایی برای یخچال

آخرین مطالب

مطالب ویژه

آموزش ساخت آدمک آهنربایی برای یخچال

همانطور که می دانید تزیینی های مختلفی برای قرار دادن به روی درب یخچال وجود دارد که به کمک آهنربا می توان آن ها را به روی درب یخچال متصل نمود. ما بر اساس این الگو قصد داریم روش جالبی را به شما آموزش دهیم که بتوانید یک آدمک آهنربایی بسازید و آن را بر روی درب یخچال قرار داده و حالت های آن را نیز بر اساس سلیقه خود تغییر دهید چرا که دست ها و پاها و حتی قسمت سر به نخ کاموا متصل است و قابل جا به جایی می باشند. نحوه کار بسیار آسان است. مرحله اول: ابتدا وسایل مورد نیاز را تهیه نمایید: تعدای سنگ همانند تصویر زیر رنگ های مختلف گواش مقداری نخ کاموا ورقه آهنربا چسب ماژیک مرحله دوم: در این بخش چهار تکه سنگ را با رنگ بنفش یا هر رنگ دلخواه دیگری رنگ آمیزی کنید. این سنگ ها به عنوان بخش دست و پاهای آدمک محسوب می شوند. مرحله سوم: در این قسمت بر روی یک تکه سنگ همانند تصویر زیر بخش صورت آدمک را ایجاد کرده تا قسمت سر آدمک آهنربایی نیز شکل بگیرد. مرحله چهارم: در این بخش یک سنگ به عنوان بدنه آدمک تهیه کرده و یک قلب روی آن بکشید. مرحله پنجم: در این بخش 5 تکه نخ کاموا و 5 تکه ورقه آهنربا تهیه کرده و بروی قسمت پشتی سنگ ها ابتدا طناب ها را بچسبانید و سپس روی آن ها ورقه آهنربا را بچسبانید. مرحله ششم: در این قسمت باید طناب های را به سنگ اصلی و بدنه آدمک آهنربایی بچسبانید. اندازه دست ها و پاها را طول طناب ها مشخص خواهند کرد. همچنین سپس بر روی بخش سنگ بدنه آدمک، یک آهنربا بچسبانید. مرحله هفتم: در نهایت شما تواسنته اید یک کاردستی آدمک آهنربایی بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

ساخت پازل با عکس کودکان

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!