• امروز : 4 مرداد 1403
logo

دسته بندی مقالات :

اخبار کدومو

آخرین مطالب

مطالب ویژه

رویداد بازی‌های الکترونیکی شهرداری در سال ۱۴۰۱

رویداد بازی‌های الکترونیکی شهرداری تهران، یک رویداد 6 روزه بود که از تاریخ 23 تا 28 بهمن‌ماه در برج میلاد برگزار شد، این رویداد با حضور حدود 2000 نفر از علاقه‌مندان به بازی و خانواده‌ها به پایان رسید. این رویداد شامل سالن اصلی بازی، غرفه‌های بازی‌های خانوادگی و مخصوص خانم‌ها بود. کدومو به دعوت از شهرداری تهران برخی از فعالیت‌های آزمایشگاه بازی خود را در رویداد دایر کرد. کدومو، در این رویداد حضور فعال داشت و غرفه‌ای به مساحت 24 مترمربع در بخش ورودی تجهیز کرد. این غرفه دو بخش داشت: بخش حضور شرکت‌کنندگان به‌منظور شرکت در دو سنجش جذاب، سرگرم‌کننده و در حوزه روان‌شناسی شخصیت و بخش قرار ملاقات‌ها. بخش حضور شرکت‌کنندگان، شامل تست روان‌شناسی بارتل گیمرها، دل‌نوشته‌ها و خاطرات تلخ‌وشیرین آن‌ها در هنگام بازی و دیوار تعاملی شامل دسته‌بندی 80 بازی معروف و پرطرف‌دار به سبک‌های مختلف بود.

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!