• امروز : 30 فروردین 1403
logo

آخرین مطالب

مطالب ویژه

نقاشی های انگشتی

در این قسمت انواع مختلفی از نقاشی هایی که تنها به وسیله‌ی انگشت و رنگ کشیده شده اند را می توانید مشاهده کنید. سپس می توانید از آنها ایده بگیرید و طرح های دیگری را فقط با انگشتان خود نقاشی کنید. این بازی را می توانید با دوستانتان انجام دهید آنچه نیاز دارید.. آب رنگ اسفنج کاغذ سفید مداد ماژیک قلم مو شرح کاردستی ابتدا اسفنج را در داخل ظرفی قرار دهید و روی آن مقداری آب بریزید به طوری که اسفنج مرطوب شود. سپس مقدار رنگ را با استاده از قلم مو برداشته و روی اسفنج مرطوب بزنید. سپس انگشت اشاره ی خود را بر روی اسفنج قرار دهید و مانند شکل روی کاغذ قرار دهید. الگو های زیر را مشاهده کنید و با استفاده از خلاقیت خود نقش ها و طرح های دیگری را بیافرنید.

سبد با مقوای شانه تخم مرغ

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!