• امروز : 30 فروردین 1403
logo

آخرین مطالب

مطالب ویژه

بشقاب موزاییکی طرح خورشید

کاردستی بشقاب موزاییکی  برای سنین پیش دبستانی، مهد کودک و بزرگ تر مناسب است. روش کار در این کاردستی کلاژ / کولاژ یا همان تکه چسبانی است. مواد لازم: بشقاب یک بار مصرف کاغذی مداد قیچی مجله باطله /یا کاغذ رنگی چسب مایع ابتدا یک طرح کودکانه و ساده  مثل خورشید، ماه و ستاره یا قلب روی بشقاب بکشید. در مرحله دوم صفحات رنگی مجله را به صورت مربع های کوچک ببرید. در این مرحله  ساخت این کاردستی با روش کولاژ یا تکه چسبان است . تکه های کوچک بریده شده را با چسب روی طرح  خود بچسبانید (با مربع های رنگی طرحتان را رنگ کنید.) سعی کنید قدرت تخیل و خلاقیت کودکان را در این مرحله پرورش بدهید.   یکی از اهداف مهم درست کردن کاردستی تقویت مهارت های دستی کودکان است.

آموزش ساخت نینجای کاغذی

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!