• امروز : 4 مرداد 1403
logo

چطور یک دوربین دوچشمی بسازیم

آخرین مطالب

مطالب ویژه

چطور یک دوربین دوچشمی بسازیم

در این مطلب شیوه ساخت یک دوربین دوچشمی زیبا با یکی از این مخروط ها آموزش داده می شود. وسایل لازم: مخروط مقوایی چسب نخ کلفت نوار رنگی   مراحل ساخت: یک مقوای نازک بین دو مخروط مقوایی بچسبانید تا فاصله بین چشم ها را متناسب با چشم های کودک تنظیم کنید. به دو طرف انتهایی مخروط ها نوار بچسبانید.   برای ایجاد شکل زیباتر و تمیز تر همانند تصویر نوار را برش دهید و نوار را برگردانید. با نوک قیچی روی مخروط ها سوراخ ایجاد کنید. مانند شکل نخ را وارد سوراخ ها کنید و انتهای آن را گره بزنید. از نوارهای رنگی برای تزیین استفاده کنید. حالا می توانید با این دوربین فاصله های دور را ببینید!

جغد های مقوایی

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!