• امروز : 30 فروردین 1403
logo

آخرین مطالب

مطالب ویژه

جغد های مقوایی

با وسایل ساده، جغدهای مقوایی برای خودتون و دوستانتان درست کنید و از آن لذت ببرید. وسایل لازم قیچی چسب کاغذی و مایع اسفنج برای رنگ زدن ظرف یک بار مصرف برای ترکیب رنگ رنگ قهوه ای کم رنگ و پررنگ سرنوشابه دکمه مشکی کاغذ یا برچسب های رنگی رول دستمال کاغذی مراحل ساخت: ابتدا با کمک چسب کاغذی یک سر رول را مانند شکل می بندیم و سپس با اسفتج آن را با دقت رنگ می زنیم. از کاغذ های رنگی برای نوک به صورت لوزی و بال ها به صورت مستطیلی که عرض آن پرانتزی برش خورده و طول آن کم تر از محیط دایره ی رول باشد،که دو سر آن به هم نرسد؛ قیچی می کنیم و دکمه ها را وسط در نوشابه های فلزی که پرس شده اند می چسبانیم. مستطیل با را در قسمت پایین رول دور تا دور می چسبانیم.   ابتدا یکی از چشم ها را در محل می چسبانیم و سپس لوزی نوک و سر انجام چشم دیگر را می چسبانیم. پرنده زیبای ما آماده است.

پنگوئن با چوب بستنی

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!