• امروز : 3 اسفند 1402
logo

ارزیابی تربیتی مناظره های ریاست جمهوری چیست؟

آخرین مطالب

مطالب ویژه

ارزیابی تربیتی مناظره های ریاست جمهوری چیست؟

آیا فرزندم باید مناظرات تلویزیونی را ببیند؟ آیا طرح مسائل سیاسی با فرزندم ممنوع است یا با توجه به محدوده‌ی سنی او تعیین می‌شود؟ انتخابات و مناظره‌هایش چه امکانی را برای شد فرزند کودک یا نوجوانم ایجاد می‌کند؟ خطرات آن چیست؟ در برنامه‌ی تبادل با حضور آقای محمد دلاوری، درباره نکات تربیتی مناظره‌های ریاست جمهوری صحبت کردیم. گفتیم که هر مناظره چه آثار مثبت یا منفی بر ذهن و رفتار کودک و نوجوان خواهد داشت و خانواده‌ها باید به چه نکاتی توجه کنند. شما هم دیدگاهتان را موافق یا مخالف، برای ما بنویسید تا با شما تماس بگیریم.

ارزیابی تربیتی مناظره های ریاست جمهوری

چگونه انتخابات و مناظره هایش برای فرزندم مفید باشد؟

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!