• امروز : 12 خرداد 1402
logo

نقد و بررسی بازی AXES.io ( AXES.io )

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

2 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

695 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

 این بازی، یک بازی در سبک بتل رویال در ژانر اکشن است که در آن بازیکن می‌تواند وارد رقابت‌های آفلاین و آنلاین چندنفره شود. با اتصال به اینترنت نیز امکان تماشای تبلیغات غیرقابل کنترل و خرید وجود دارد.

ژانر : اکشن

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

بازی بیش از 10 میلیون بارگیری در گوگل پلی داشته است.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز و گرامی کدومو؛ این بازی، یک بازی در ژانر اکشن است که فرزندتان در با ورود به آن وارد یک فضای فانتزی و کارتونی شده و از بالا روند بازی را می‌بیند. او باید در هر ثانیه که ظرفیت تبرش پر می‌شود به بازیکن روبرویی که دشمن او باشد ضربه زده و تبر را پرتاب کند و او را نابود کند. بازی به شکل بتل رویال است و امکان بازی کردن به صورت چندنفره‌ی آفلاین و آنلاین در بازی وجود دارد. با اتصال به اینترنت، امکان خرید و مشاهده‌ی تبلیغات غیرقابل کنترل، وجود دارد. از طرفی دیگر لینک عضویت به شبکه‌های اجتماعی و به دیگر اپ‌ها نیز وجود دارد و نوتیفیکیشن غیرقابل مدیریت نیز از طرف بازی به فرزندتان ارسال می‌شود. اضطراب حملات گسترده نیز چیزی است که می‌تواند او را از لحاظ اضطراب و استرس آزار دهد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز کدومویی؛

شما می‌توانید راجع به بازی‌های بتل رویالی و بازی‌های اکشن با فرزند خود صحبت کید و نحوه‌ی بازی و روند آن را از او بپرسید.

 شما می‌توانید یکی از رقیبان فرزندتان با نصب بازی و ورود به آن باشید و طعم بازی با او را بچشید. او نیز از همراهی شما خوشحال می‌شود و حس نزدیکی به دنیای خودش را از طرف شما می‌گیرد.

شما می‌توانید راجع به مدیریت کردن فرزندتان در بازی‌های آنلاین بیشتر بدانید.

می‌توانید راجع به بازی‌های آفلاین بیشتر تحقیق کرده و بازی‌هایی که آفلاین با گزینه چندنفره بازی کردن هستند را برای بازی فرزندتان انتخاب کنید و خود نیز همراهی‌اش کنید. بازی های آفلاین و آنلاین با هم تفاوت‌های قابل توجهی دارند.

نکات مهم دیگری نیز برای سلامت بازی کردن وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم برای سلامت بیشتر فرزندتان در هنگام بازی آن را مطالعه کنید.

بازی های دسته جمعی غیردیجیتالی نیز وجود دارند که در صورت عدم علاقه به این بازی‌ها، می‌توانید آن‌ها را جایگزین کنید.

اگر ارسال نوتیفیکشن بازی هم شما و فرزندتان را آزار می‌دهد و از نظر شما ارسال پیام از طرف بازی، می‌تواند او را بیشتر مشغول به خود کند می‌توانید نوتیفیکشن بازی را خاموش کنید.

خلاصه‌ی آن: شما می‌توانید یکی از رقیبان فرزندتان با نصب بازی و ورود به آن باشید و طعم بازی با او را بچشید. او نیز از همراهی شما خوشحال می‌شود و حس نزدیکی به دنیای خودش را از طرف شما می‌گیرد.

ماجرای بازی

این بازی، یک بازی در ژانر اکشن است که بازیکن در با ورود به آن وارد یک فضای فانتزی و کارتونی شده و از بالا روند بازی را می‌بیند. او باید در هر ثانیه که ظرفیت تبرش پر می‌شود به بازیکن روبرویی که دشمن او باشد ضربه زده و تبر را پرتاب کند و او را نابود کند. بازی به شکل بتل رویال است و امکان بازی کردن به صورت چندنفره‌ی آفلاین و آنلاین در بازی وجود دارد. با اتصال به اینترنت، امکان خرید و مشاهده‌ی تبلیغات غیرقابل کنترل، وجود دارد.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android - ios

نام ناشر: CASUAL AZUR GAMES

نام توسعه دهنده: CASUAL AZUR GAMES

تاریخ انتشار:  2018/10/22

تاریخ آخرین به روزرسانی:  2022/07/05

نیاز به اینترنت: ندارد اما با اتصال به اینترنت، امکانات بیشتری فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: تبلیغ، خرید، دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی، چندنفره باز کردن، جدول رتبه بندی.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی:  ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد AXES.io

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!