• امروز : 6 خرداد 1403
logo

نقد و بررسی بازی پیانو جادویی (Piano Magic Tiles Hot song )

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

618 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

 این بازی، یک بازی آنلاین در ژانر تفننی است و بازیکن با وارد شدن به این بازی آنلاین باید با سرعت بسیار زیادی روی کلاویه‌های پیانو ضربه بزند. بازی، تبلیغات غیرقابل کنترل و خرید و لینک دعوت به عضویت به شبکه های اجتماعی را دارد و ممکن است بعضی از آهنگ‌ها هر محتوایی را دارا باشد.

ژانر : تفننی

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

بازی بیش از 10 میلیون بارگیری در گوگل پلی داشته است.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز و گرامی کدومو؛ این بازی، یک بازی در ژانر تفننی است و فرزندتان با وارد شدن به این بازی آنلاین باید با سرعت بسیار زیادی که هر چه جلوتر می‌رود هم بیشتر می‌شود، روی کلاویه‌های پیانو ضربه بزند و اگر روی کلاویه ای دیرتر ضربه وارد و جا بماند، بازی به او پیشنهاد می‌دهد که آیا می‌خواهد تبلیغ ببیند یا خیر که بتواند ادامه دهد. هر کلاویه ای یک طول مشخص دارد و فرزندتان فقط تا انتهای طول آن کلاویه ملزم است دست خود را رویش نگه دارد. با ضربه زدن به کلاویه‌ها آهنگ‌های مختلفی پخش می‌شود و همچنین آهنگ‌های مختلفی در این بازی وجود دارند که فرزندتان می‌تواند آن‌ها را پلی کند. ناگفته نماند که بازی با اتصال به اینترنت امکان خرید، تماشای تبلیغ و دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی را فراهم می‌کند و تبلیغات غیرقابل کنترل ممکن است او را کلافه کنند. همچنین ممکن است برخی آهنگ‌های موجود در بازی با فرهنگ ایرانی اسلامی مغایر باشند. بازی، امکان پشتیبانی آنلاین نیز دارد.

خلاصه‌ی آن: بازی با اتصال به اینترنت امکان خرید، تماشای تبلیغ و دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی را فراهم می‌کند و تبلیغات غیرقابل کنترل ممکن است او را کلافه کنند.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز کدومویی؛

شما می‌توانید راجع به ساز و پیانو و علاقه‌ی فرزندتان به نوع ساز با او صحبت کنید.

 شما می‌توانید راجع به سابقه سازها در ایران و سازهای ایرانی با او صحبت کنید.

می‌توانید در اینترنت جستجو کرده و اطلاعاتی را راجع به نوازندگان قدیمی ایران زمین به دست آورید.

در صورت وجود شرایط می‌توانید فرزندتان را به کلاس موسیقی بفرستید.

شما می‌توانید راجع به مدیریت کردن فرزندتان در بازی‌های آنلاین بیشتر بدانید.

می‌توانید راجع به بازی‌های آفلاین بیشتر تحقیق کرده و بازی‌هایی که آفلاین با گزینه چندنفره بازی کردن هستند را برای بازی فرزندتان انتخاب کنید و خود نیز همراهی‌اش کنید. بازی های آفلاین و آنلاین با هم تفاوت‌های قابل توجهی دارند.

نکات مهم دیگری نیز برای سلامت بازی کردن وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم برای سلامت بیشتر فرزندتان در هنگام بازی آن را مطالعه کنید.

بازی های دسته جمعی غیردیجیتالی نیز وجود دارند که در صورت عدم علاقه به این بازی‌ها، می‌توانید آن‌ها را جایگزین کنید.

اگر ارسال نوتیفیکشن بازی هم شما و فرزندتان را آزار می‌دهد و از نظر شما ارسال پیام از طرف بازی، می‌تواند او را بیشتر مشغول به خود کند می‌توانید نوتیفیکشن بازی را خاموش کنید.

خلاصه‌ی آن: شما می‌توانید راجع به ساز و پیانو و علاقه‌ی فرزندتان به نوع ساز با او صحبت کنید.

 شما می‌توانید راجع به سابقه سازها در ایران و سازهای ایرانی با او صحبت کنید.

ماجرای بازی

این بازی، یک بازی در ژانر تفننی است و بازیکن با وارد شدن به این بازی آنلاین باید با سرعت بسیار زیادی که هر چه جلوتر می‌رود هم بیشتر می‌شود، روی کلاویه‌های پیانو ضربه بزند و اگر روی کلاویه ای دیرتر ضربه وارد و جا بماند، بازی به او پیشنهاد می‌دهد که آیا می‌خواهد تبلیغ ببیند یا خیر که بتواند ادامه دهد. هر کلاویه ای یک طول مشخص دارد و بازیکن فقط تا انتهای طول آن کلاویه ملزم است دست خود را رویش نگه دارد. با ضربه زدن به کلاویه‌ها آهنگ‌های مختلفی پخش می‌شود و همچنین آهنگ‌های مختلفی در این بازی وجود دارند که بازیکن می‌تواند آن‌ها را پلی کند. نگفته نماند که بازی با اتصال به اینترنت امکان خرید، تماشای تبلیغ و دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی را فراهم میکند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android

نام ناشر: TilesGame

نام توسعه دهنده: TilesGame

تاریخ انتشار:  2019/11/16

تاریخ آخرین به روزرسانی:  2020/04/12

نیاز به اینترنت: دارد و کاملاً آنلاین است.

امکانات آنلاین: تبلیغ، خرید، پشتیبانی آنلاین، دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی:  ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد پیانو جادویی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!