• امروز : 7 خرداد 1403
logo

نقد و بررسی بازی پوزراما ( Puzzrama )

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

1231 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

این بازی، یک بازی در ژانر معمایی و پازلی آنلاین است که در آن پازل‌های سه بعدی برای چینش و و ساماندهی وجود دارد. امکان خرید، تبلیغ، دعوته به عضویت، جدول رتبه بندی و اشتراک گذاری محتوا و چالش‌های روزانه در بازی وجود دارد.

ژانر : معمایی

3 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

 والدین عزیز و گرامی کدومو؛ این بازی، یک بازی در ژانر معمایی و پازلی آنلاین است که در آن پازل‌های سه بعدی برای چینش و و ساماندهی وجود دارد. این بازی نسل جدید پازلی است و چالش‌های مختلف این بازی در قالب پازل‌های سه بعدی است. برای حل پازل‌های بازی Puzzrama  فرزندتان باید دقت کند تا بتواند تمام آیتم‌ها را کنار هم قرار دهد و پازل را تکمیل کند. درجه سختی بازی تعادل مناسبی دارد. بازی به فرزندتان اجازه می‌دهد دیوراما خودش را بسازد و آن را با دیگر گیمرها به اشتراک بگذارد. همچنین او می‌تواند وارد مسابقات روزانه شود و با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازد. امکان خرید، تبلیغ، دعوت به عضویت، جدول رتبه بندی و اشتراک گذاری محتوا و چالش‌های روزانه نیز در بازی وجود دارد. امکان پشتیبانی آنلاین و انتخاب عکس دلخواه برای آواتار و همچنین ارائه سیاست‌های حریم خصوصی از دیگر موارد و امکانات این بازی است.

خلاصه‌ی آن: بازی به فرزندتان اجازه می‌دهد دیوراما خودش را بسازد و آن را با دیگر گیمرها به اشتراک بگذارد. همچنین او می‌تواند وارد مسابقات روزانه شود و با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز کدومویی؛

شما می‌توانید نحوه حل کردن هر معما یا چیستان را از فرزندتان بپرسید.

می‌توانید در حل کردن مسائل بازی، کمک او باشید.

اگر در حل کردن معماها دچار سردرگمی شد، با او همدلی کرده و با کمک هم حل کنید.

 شما می‌توانیداز پازل‌های هزار تکه در بازار استفاده کنید و لحظاتی خوش با فرزندتان رقم بزنید.

شما می‌توانید راجع به مدیریت کردن فرزندتان در بازی‌های آنلاین بیشتر بدانید.

می‌توانید راجع به بازی‌های آفلاین بیشتر تحقیق کرده و بازی‌هایی که آفلاین با گزینه چندنفره بازی کردن هستند را برای بازی فرزندتان انتخاب کنید و خود نیز همراهی‌اش کنید. بازی های آفلاین و آنلاین با هم تفاوت‌های قابل توجهی دارند.

نکات مهم دیگری نیز برای سلامت بازی کردن وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم برای سلامت بیشتر فرزندتان در هنگام بازی آن را مطالعه کنید.

بازی های دسته جمعی غیردیجیتالی نیز وجود دارند که در صورت عدم علاقه به این بازی‌ها، می‌توانید آن‌ها را جایگزین کنید.

اگر ارسال نوتیفیکشن بازی هم شما و فرزندتان را آزار می‌دهد و از نظر شما ارسال پیام از طرف بازی، می‌تواند او را بیشتر مشغول به خود کند می‌توانید نوتیفیکشن بازی را خاموش کنید.

خلاصه‌ی آن: شما می‌توانیداز پازل‌های هزار تکه در بازار استفاده کنید و لحظاتی خوش با فرزندتان رقم بزنید.

ماجرای بازی

این بازی، یک بازی در ژانر معمایی و پازلی آنلاین است که در آن پازل‌های سه بعدی برای چینش و و ساماندهی وجود دارد. این بازی نسل جدید پازلی است و چالش‌های مختلف این بازی در قالب پازل‌های سه بعدی است. برای حل پازل‌های بازی Puzzrama  بازیکن باید دقت کند تا بتواند تمام آیتم‌ها را کنار هم قرار دهد و پازل را تکمیل کند. درجه سختی بازی تعادل مناسبی دارد. بازی به بازیکن اجازه می‌دهد دیوراما خودش را بسازد و آن را با دیگر گیمرها به اشتراک بگذارد. همچنین او می‌تواند وارد مسابقات روزانه شود و با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازد.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android - ios

نام ناشر: Translimit, Inc.

نام توسعه دهنده: Translimit, Inc.

تاریخ انتشار:  2019/09/30

تاریخ آخرین به روزرسانی:  2023/01/20

نیاز به اینترنت: دارد و کاملاً آنلاین است.

امکانات آنلاین: تبلیغ، خرید، دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی، اشتراک گذاری محتوا، چالش، جدول رتبه بندی.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی:  ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد پوزراما

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!