• امروز : 12 خرداد 1402
logo

نقد و بررسی بازی پرنده کاغذی ( Paper Wings )

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

2 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

812 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 6 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

  این بازی، یک بازی در ژانر و سبک تفننی و آرکید است و  بازیکن در آن همراه با پرنده‌های کاغذی اوریگامی به دنبال شکار سکه‌ها می‌رود. با اتصال به اینترنت، امکان چندنفره بازی کردن، تبلیغ و مشاهده‌ی ویدئوی تبلیغاتی و دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی فعال می‌شود.

ژانر : تفننی

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

★ انتخاب ویرایشگر در گوگل پلی. ★ جزو ده بازی برتر در مسابقه گوگل پلی

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز و گرامی کدومو؛ این بازی، یک بازی در ژانر تفننی است که فرزندتان با ورود به دنیای آن دارای یک پرنده کاغذی اوریگامی شده و در فضایی گرافیکی و زیبا به دنبال شکار سکه‌هایی که از آسمان به روی دریاچه می‌ریزند، می‌شود. او باید حواسش باشد تا سکه‌ها را دست ندهد و اگر سکه‌ها غرق شوند، می‌میرد. موارد قرمزی نیز وجود دارد که او نباید آن‌ها را به دست بیاورد چون موجب مرگش می‌شود. رنگ‌های به کار برده شده در فضای بازی و گرافیک آن بسیار زیباست و فرزندتان را احتمالاً در فضای خود نگه می‌دارد. اخیراً امکان آنلاین چندنفره بازی کردن به آن اضافه شده است و غیر از آن با اتصال به اینترنت، فرزندتان می‌تواند تبلیغ و ویدئو مشاهده کند و به دیگر اپ‌های بازی لینک شود. مورد خوب دیگری که وجود دارد، این است که بازی سیاست‌های حریم خصوصی را نیز به فرزندتان ارائه می‌دهد. این بازی، تقریباً سالم است و با خاموش کردن اینترنت می‌تواند سالم‌تر نیز باشد. اضطراب از دست دادن سکه‌ها و کشته شدن و غرق شدن پرنده، ممکن است کمی فرزند کم سن و سال شما را بیازارد.

خلاصه‌ی آن: اخیراً امکان آنلاین چندنفره بازی کردن به آن اضافه شده است و غیر از آن با اتصال به اینترنت، فرزندتان می‌تواند تبلیغ و ویدئو مشاهده کند و به دیگر اپ‌های بازی لینک شود.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز کدومویی؛

شما می‌توانید راجع به هنر اوریگامی و درست کردن یک پرنده شبیه آن چه در بازی است، با فرزند خود صحبت کرده و در صورت علاقه با سرچ کردن، ویدئوهای آموزشی آن‌ها را یافته و با هم از خلق یک هنر جدید لذت ببرید.

اگر فرزندتان دچار اضطراب در مدیریت کردن شکار سکه‌هایی است که از آسمان به روی دریاچه می‌ریزند، می‌توانید با او صحبت کرده، کمکش کنید، همدلی کنید و یا بازی جایگزین کم استرس تری را برای روحیه‌ی حساسش انتخاب کنید.

شما می‌توانید با خاموش کردن اینترنت، بازی سالم‌تری را از نظر تبلیغات در اختیاز فرزندتان بگذارید.

شما می‌توانید راجع به مدیریت کردن فرزندتان در بازی‌های آنلاین بیشتر بدانید.

می‌توانید راجع به بازی‌های آفلاین بیشتر تحقیق کرده و بازی‌هایی که آفلاین با گزینه چندنفره بازی کردن هستند را برای بازی فرزندتان انتخاب کنید و خود نیز همراهی‌اش کنید. بازی های آفلاین و آنلاین با هم تفاوت‌های قابل توجهی دارند.

نکات مهم دیگری نیز برای سلامت بازی کردن وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم برای سلامت بیشتر فرزندتان در هنگام بازی آن را مطالعه کنید.

بازی های دسته جمعی غیردیجیتالی نیز وجود دارند که در صورت عدم علاقه به این بازی‌ها، می‌توانید آن‌ها را جایگزین کنید.

اگر ارسال نوتیفیکشن بازی هم شما و فرزندتان را آزار می‌دهد و از نظر شما ارسال پیام از طرف بازی، می‌تواند او را بیشتر مشغول به خود کند می‌توانید نوتیفیکشن بازی را خاموش کنید.

خلاصه‌ی آن: شما می‌توانید راجع به هنر اوریگامی و درست کردن یک پرنده شبیه آن چه در بازی است، با فرزند خود صحبت کرده و در صورت علاقه با سرچ کردن، ویدئوهای آموزشی آن‌ها را یافته و با هم از خلق یک هنر جدید لذت ببرید.

ماجرای بازی

این بازی، یک بازی در ژانر تفننی است که بازیکن با ورود به دنیای آن دارای یک پرنده کاغذی اوریگامی شده و در فضایی گرافیکی و زیبا به دنبال شکار سکه‌هایی که از آسمان به روی دریاچه می‌ریزند می‌شود، او باید حواسش باشد تا سکه‌ها را دست ندهد و اگر سکه‌ها غرق شوند، می‌میرد. موارد قرمزی نیز وجود دارد که او نباید آن‌ها را به دست بیاورد چون موجب مرگش می‌شود. رنگ‌های به کار برده شده در فضای بازی و گرافیک آن بسیار زیباست و بازیکن را در فضای خود نگه می‌دارد. اخیراً امکان آنلاین چندنفره بازی کردن به آن اضافه شده است و غیر از آن با اتصال به اینترنت، بازیکن می‌تواند تبلیغ و ویدئو مشاهده کند و به دیگر اپ‌های بازی لینک شود.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android - ios

نام ناشر: Fil Games

نام توسعه دهنده: Fil Games

تاریخ انتشار:  2016/10/26

تاریخ آخرین به روزرسانی:  2020/07/21

نیاز به اینترنت: ندارد اما با اتصال به اینترنت، امکانات بیشتری فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: تبلیغ، دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی، چندنفره باز کردن.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی:  ندارد.

نشان‌ها: سلامت

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد پرنده کاغذی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!