• امروز : 7 خرداد 1403
logo

نقد و بررسی بازی جیگسا پازل ( Jigsaw Puzzles )

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

1230 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

این بازی، یک بازی در ژانر معمایی و پازلی آنلاین است که در آن پازل‌های متعددی برای چینش وجود دارند. امکان چینش پازل و انتخاب عکس از گالری هم وجود دارد و به دلیل اتصال دائمی به اینترنت، امکان خرید، مشاهده‌ی تبلیغ و چالش‌های روزانه وجود دارند.

ژانر : معمایی

2 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

بازی بیش از 50 میلیون بارگیری در گوگل پلی داشته است.

جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

آنچه لازم است والدین بدانند: والدین عزیز و گرامی کدومو؛ این بازی، یک بازی در ژانر معمایی و پازلی آنلاین است که در آن پازل‌های متعدد و بیش از 8000 عکس رایگان و فول اچ دی در بازی وجود دارد که فرزندتان می‌تواند از آن‌ها برای بازی استفاده کند و یا از گالری خود عکس‌های مختلفی را انتخاب کند و به پازل و چینش آن بپردازد. بازی امکان استفاده و شرکت کردن در چالش‌های بازی به صورت آنلاین را دارد و فرزندتان می‌تواند در آن‌ها شرکت کند. می‌تواند گوشی را چرخانده و قطعات پازل را تغییر دهد یا فیکس کند و مشکل را حل کند. بازی امکان خرید، مشاهده‌ی تبلیغات و چالش روزانه را برای او فراهم کرده است. هرجایی از بازی هم گیر کرد، او می‌تواند از راهنما کمک بگیرد. راهنمایی‌ها بعضاً با تبلیغات باز می‌شوند. این بازی می‌تواند از نظر به کارگیری و درگیر کردن مغز برای فعال سازی خلاقیت در چینش پازل‌ها مفید باشد. سیاست‌های حریم خصوصی نیز در حین بازی به فرزندتان ارائه می‌شود.

خلاصه‌ی آن: بازی امکان استفاده و شرکت کردن در چالش‌های بازی به صورت آنلاین را دارد و فرزندتان می‌تواند در آن‌ها شرکت کند

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز کدومویی؛

شما می‌توانید نحوه حل کردن و چینش پازل‌ها را از فرزندتان بپرسید.

می‌توانید در حل کردن و چینش پازل‌ها، کمک او باشید.

اگر در چینش پازل‌ها دچار سردرگمی شد، با او همدلی کرده و با کمک هم حل کنید.

 شما می‌توانیداز پازل‌های هزار تکه‌ی موجود در بازار نیز استفاده کنید و لحظاتی خوش با فرزندتان رقم بزنید.

شما می‌توانید راجع به مدیریت کردن فرزندتان در بازی‌های آنلاین بیشتر بدانید.

می‌توانید راجع به بازی‌های آفلاین بیشتر تحقیق کرده و بازی‌هایی که آفلاین با گزینه چندنفره بازی کردن هستند را برای بازی فرزندتان انتخاب کنید و خود نیز همراهی‌اش کنید. بازی های آفلاین و آنلاین با هم تفاوت‌های قابل توجهی دارند.

نکات مهم دیگری نیز برای سلامت بازی کردن وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم برای سلامت بیشتر فرزندتان در هنگام بازی آن را مطالعه کنید.

بازی های دسته جمعی غیردیجیتالی نیز وجود دارند که در صورت عدم علاقه به این بازی‌ها، می‌توانید آن‌ها را جایگزین کنید.

اگر ارسال نوتیفیکشن بازی هم شما و فرزندتان را آزار می‌دهد و از نظر شما ارسال پیام از طرف بازی، می‌تواند او را بیشتر مشغول به خود کند می‌توانید نوتیفیکشن بازی را خاموش کنید.

خلاصه‌ی آن: شما می‌توانید از پازل‌های هزار تکه‌ی موجود  در بازار استفاده کنید و لحظاتی خوش با فرزندتان رقم بزنید.

ماجرای بازی

این بازی، یک بازی در ژانر معمایی و پازلی آنلاین است که در آن پازل‌های متعدد و بیش از 8000 عکس رایگان و فول اچ دی در بازی وجود دارد که بازیکن می‌تواند از آن‌ها برای بازی استفاده کند و یا از گالری خود عکس‌های مختلفی را انتخاب کند و به پازل و چینش آن بپردازد. بازی امکان استفاده و شرکت کردن در چالش‌های بازی به صورت آنلاین را دارد و بازیکن می‌تواند در آن‌ها شرکت کند. می‌تواند گوشی را چرخانده و قطعات پازل را تغییر دهد یا فیکس کند و مشکل را حل کند. بازی امکان خرید، مشاهده‌ی تبلیغات و چالش روزانه را برای بازیکن فراهم کرده است. هرجایی از بازی هم گیر کرد، او می‌تواند از راهنما کمک بگیرد.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android - ios

نام ناشر: Easybrain

نام توسعه دهنده: Easybrain

تاریخ انتشار:  2018/05/28

تاریخ آخرین به روزرسانی:  2022/12/19

نیاز به اینترنت: دارد و کاملاً آنلاین است.

امکانات آنلاین: تبلیغ، خرید، چالش.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی:  ندارد.

نشان‌ها: سلامت

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد جیگسا پازل

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!