• امروز : 4 مرداد 1403
logo

ثبت نام دوره های تابستانه کدومو آغاز شد!

آخرین مطالب

مطالب ویژه

ثبت نام دوره های تابستانه کدومو آغاز شد!

«نوجوانان هیولا نیستند!»

سروصدای کم‌نظیر نسل دهه‌هشتادی‌ها هنوز پر رونق است که کم‌کم یک نسل جدیدتر پا به عرصۀ نوجوانی می‌گذارد؛ نسل دهه‌نودی‌ها یا نسل آلفا! این دو نسل ویژگی‌های متمایزی با نسل‌های پیشین خود دارند. نسل زد و نسل آلفا، عموما از کودکی نه تنها با تبلت و موبایل به دنیا آمده‌اند؛ بلکه تکنولوژی دیجیتال، برنامه‌نویسی، شبکه‌های اجتماعی و سایر زاییده‌های دنیای جدید، در تاروپود سبک زندگی آنها تنیده است. بزرگ شدن این دو نسل با گوشی و تبلت، آنها را متفاوت‌تر کرده است؛ آن‌قدری که ما در ذهنمان از آنها موجوداتی ناشناخته ساخته‌ایم.

هیولاها برای ما ناشناخته‌اند؛ برای همین از رویارویی با آنها می‌ترسیم. ما سوالات زیادی دربارۀ آنها داریم و هیچ‌وقت سراغشان نمی‌رویم. همین ناشناخته بودن آن‌هاست که باعث این دوری شده است. اما آیا نوجوان‌ها هم هیولا هستند؟ اگر برای ما ناشناخته باقی بمانند، بله! دورۀ «نوجوانان هیولا نیستند» به ما کمک می‌کند که نوجوانان را بیشتر و بهتر بشناسیم و به جهان متفاوت آنها دسترسی داشته باشیم.

سرفصل‌های این دوره:

رژیم مصرف رسانه‌ای نوجوان

نوجوان و فرهنگ هواداری

مثلث طلایی ارتباط با نوجوان

اساتید و کارشناسان این دوره، همگی از افراد خبره و کاربلد این حوزه هستند:

دکتر میرسبحان سادات

دکتر عبدالله بیچرانلو

دکتر احسان شاه‌قاسمی

حسین حق‌پناه

لینک های ثبت‌نام دوره:

لینک اول

لینک دوم

☎️ شماره تلفن: ۰۹۳۰۲۲۰۴۵۹۹

📩 یا می‌تونید به این آیدی در همه‌پیام‌رسان‌ها پیام بدید: @kodoumo_amoozesh

🎉امکان تخفیف ویژه برای ثبت نام گروهی شما عزیزان هم فراهم می باشد!

🎉 پیشنهاد می‌کنیم تا ظرفیت دوره تکمیل نشده زودتر اقدام به ثبت‌نام کنید.

ایسکای، به‌دنبال زندگی بهتر در جهانی بهتر

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!