• امروز : 30 فروردین 1403
logo

آخرین مطالب

مطالب ویژه

نوجوان های عنکبوتی

کمپانی‌هایی مثل مارول و دی‌سی، ابرقهرمان‌هایی تولید می‌کنند که اغلب نوجوان هستند. تازه علاوه بر این، بیشتر از هرکسی، نوجوان‌ها را به سمت خودشان جذب می‌کنند. با فرزندم که اسپایدرمن و ... جزئی از زندگی‌اش شده‌اند چه حرف‌هایی بزنم؟
کدومو بسیاری از آثار ابرقهرمانی را ارزیابی کرده و توصیه‌های خوبی دارد. اینجا می‌توانید بخوانید!

ورود موموها ممنوع!

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

  1. مریم فروزان کیا

    بزرگترین مشکل خودمون هستیم کشور ایران غنی ترین فرهنگ رو داره بزرگترین شیرمردا رو داره همه دنیا ارزوی داشتنشون رو دارن ولی وقتی خودمون تلاشی برای شناسوندن و حتی ماندگاری این عزیزان نداریم نتیجه میشه همینی که هست پسرا لباس مرد عنکبوتیو بت من میپوشن و دخترا لباس دختر کفشدوزکی چندتا بچه اسم کیهان کلهر، لوریس چکنوواریان، حسن ورزنده، آرش، رستم، سهراب، شهید باکری، شهید تندگویان، سهید همت، دکتر حسابی، دهخدا رو شنیدن ؟؟؟ چندتاشون قصه های کلیله و دمنه رو خوندن؟ چندتاشون مولوی رو میشناسن؟ چندتاشون دانشمندان ایرانی رو میشناسن؟؟؟ چندتا بچه اشعلر پروین اعتصامی، سعدی، حافظ رو حفظن و تو خونه شنیدنشون؟؟؟ وقتی خودمون این مشکل رو رسیدگی نکنیم نتیجه ایی هم جز اینی که هست رو نداریم. بچه ها گناهی ندارن به نظر من این ماییم که در فرهنگمون در شناسوندن مفاخر تاریخیمون کوتاهی کردیم ...

    3 سال پیش پاسخ
  1. ...

    واقعا سایت شما بده و اصلا حرف های درستی درباره ما نوجوون ها نمیزنه و حتی کودکان و نوجوانان رو خیلی نزدیک نشون میده ولی اصلا اینطور نیست و حتی نمیشه یک درصد این دو گروه سنی رو به هم شباهت داد

    3 سال پیش پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!