• امروز : 6 خرداد 1403
logo

آموزش ساخت کاردستی گل خوشحال

آخرین مطالب

مطالب ویژه

آموزش ساخت کاردستی گل خوشحال

در این آموزش سعی داریم با تهیه مقداری پارچه نمدی و برش زدن آن در ابعاد مختلف و تهیه یک قاشق پلاستیکی به ساخت یک کاردستی گل خوشحال بپردازیم.

روش ساخت چنین کاردستی بسیار آسان بوده و در زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

مرحله اول : ابتدا یک قاشق پلاستیکی تهیه کنید و قسمت بالای آن را با رنگ زرد و قسمت پایینی آن را با رنگ سبز رنگ آمیزی کنید.

سپس یک طرح گل تهیه کنید و مقداری پارچه نمدی تهیه کرده و بر اساس طرح الگو به برش دو لایه از پارچه برای کاردستی گل خوشحال بپردازید.

در ادامه قاشق را روی دو لایه پارچه نمدی برش زده بگذارید. بر اساس قسمت بالای قاشق از روی پارچه قسمت را برش بزنید تا قاشق درون پارچه ها قرار بگیرید. از تصاویر زیر الگو بگیرید.

همچنین با خودکار یا ماژیک روی قاشق اجزای صورت را ترسیم کنید.

مرحله دوم: در نهایت به همین سادگی توانسته اید یک کاردستی بسیار زیبا به عنوان گل خوشحال بسازید.

من چرا عصبانی هستم؟

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!