• امروز : 12 خرداد 1402
logo

نقد و بررسی بازی موتور سوار (Rider)

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

2 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

768 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

این بازی، یک بازی در ژانر تفننی و مسابقه ای است و در آن بازیکن سوار بر یک موتور، بیش از 100 چالش و مسیرهای مختلف را باید امتحان کرده و از آن‌ها عبور کند. با اتصال به اینترنت، امکان خرید، تبلیغات، دعوت به عضویت در بکه های اجتماعی و چالش و رویداد و تماشای جدول رتبه بندی باز می‌شود.

ژانر : مسابقه ای

2 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

بالای صد میلیون بار بارگیری از گوگل پلی.

جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز و گرامی کدومو؛ : این بازی، یک بازی در ژانر و سبک تفننی و مسابقه ای است و در آن فرزندتان سوار بر یک موتور، بیش از 100 چالش و مسیرهای مختلف را باید امتحان کرده و از آن‌ها عبور کند و به مرحله بعد برود. او باید یک به یک مراحل را پیش برده و خود را ارتقا دهد. در جداول امتیاز خود را با دیگر بازیکنان مقایسه کند. با اتصال به اینترنت، امکان خرید، تبلیغات غیرقابل کنترل، دعوت به عضویت در بکه های اجتماعی و چالش و رویداد و تماشای جدول رتبه بندی باز می‌شود. فرزندتان ممکن است استرس و اضطرابی را زمان رد کردن و رد نکردن مراحل و مسیرها تجربه کند و همین امر ممکن است برای بازیکن کم سن و سال اذیت کننده باشد. توصیه ما به شما این است که بازی را بدون اتصال به اینترنت به فرزندتان بدهید. همچنین بازی، سیاست‌های حریم خصوصی را به فرزندتان ارائه می‌دهد که این هم نکته‌ی مثبت آن است.

خلاصه‌ی آن: با اتصال به اینترنت، امکان خرید، تبلیغات غیرقابل کنترل، دعوت به عضویت در بکه های اجتماعی و چالش و رویداد و تماشای جدول رتبه بندی باز می‌شود

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز کدومویی؛

شما می‌توانید راجع به موتور، موتور سواری، پیست‌های موتور در دنیا، موتوسواری امن، قوانین موتور سواری در ایران را با او صحبت کنید و با سرچ کردن از موتورها و امکانات و قطعات روز دنیا با خبر شوید.

شما می‌توانید با خاموش کردن اینترنت، بازی سالم‌تری را از نظر تبلیغات در اختیار فرزندتان بگذارید.

اگر روند بازی و سختی روند بازی یا کنترلرهای بازی او را اذیت می‌کرد، با او همدلی کرده و بازی جدیدی برایش جایگزین کنید.

می‌توانید راجع به بازی‌های آفلاین بیشتر تحقیق کرده و بازی‌هایی که آفلاین با گزینه چندنفره بازی کردن هستند را برای بازی فرزندتان انتخاب کنید و خود نیز همراهی‌اش کنید. بازی های آفلاین و آنلاین با هم تفاوت‌های قابل توجهی دارند.

نکات مهم دیگری نیز برای سلامت بازی کردن وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم برای سلامت بیشتر فرزندتان در هنگام بازی آن را مطالعه کنید.

بازی های دسته جمعی غیردیجیتالی نیز وجود دارند که در صورت عدم علاقه به این بازی‌ها، می‌توانید آن‌ها را جایگزین کنید.

اگر ارسال نوتیفیکشن بازی هم شما و فرزندتان را آزار می‌دهد و از نظر شما ارسال پیام از طرف بازی، می‌تواند او را بیشتر مشغول به خود کند می‌توانید نوتیفیکشن بازی را خاموش کنید.

خلاصه‌ی آن: شما می‌توانید راجع به موتور، موتور سواری، پیست‌های موتور در دنیا، موتوسواری امن، قوانین موتور سواری در ایران را با او صحبت کنید و با سرچ کردن از موتورها و امکانات و قطعات روز دنیا با خبر شوید.

ماجرای بازی

این بازی، یک بازی در ژانر و سبک تفننی و مسابقه‌ای است و در آن بازیکن سوار بر یک موتور، بیش از 100 چالش و مسیرهای مختلف را باید امتحان کرده و از آن‌ها عبور کند، بپرد، غلت بزند و به مرحله بعد برود. او باید یک به یک مراحل را پیش برده و خود را ارتقا دهد. در جداول امتیاز خود را با دیگر بازیکنان مقایسه کند. با اتصال به اینترنت، امکان خرید، تبلیغات، دعوت به عضویت در بکه های اجتماعی و چالش و رویداد و تماشای جدول رتبه بندی باز می‌شود.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android - ios

نام ناشر: Ketchapp

نام توسعه دهنده: Ketchapp

تاریخ انتشار:  2017/06/21

تاریخ آخرین به روزرسانی:  2023/02/09

نیاز به اینترنت: ندارد اما با اتصال به اینترنت، امکانات بیشتری فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: تبلیغات، خرید، چالش، دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی، جدول رتبه بندی.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی:  ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد موتور سوار

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!