• امروز : 12 خرداد 1402
logo

نقد و بررسی بازی دوی توپ ۲۰۴۸ (Ball Run 2048)

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

2 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

225 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 10 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

این بازی، یک بازی در ژانر تفننی است که بازیکن باید همراه با یک توپ از روی اعداد و رنگ‌های مطابق با عدد و رنگ توپی که در دست دارد، عبور کند. با اتصال به اینترنت، بازی به گوگل پلی متصل شده و تبلیغ‌های غیرقابل کنترل، پخش می‌کند.

ژانر : تفننی

4 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

بالای پنجاه میلیون بار بارگیری از گوگل پلی.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز و گرامی کدومو؛ این بازی، یک بازی در ژانر و سبک تفننی طراحی شده است و فرزندتان در آن با یک توپ وارد شده و باید با حرکت به سمت راست و چپ از روی رنگ‌های همرنگ با توپ یا اعدادی که به عدد روی توپ می‌خورند رد شود و همزمان با آن اعداد روی توپ تغییر کرده و سایز آن نیز بزرگ‌تر می‌شود و اگر از روی خارها رد شود، سایز آن کوچک‌تر می‌شود. عدد روی توپ تا 2048، بیشتر نمی‌تواند پیش برود. کنترلر بازی، خیلی راحت نیست و مسئله‌ی اصلی بازی این است که با اتصال به اینترنت، به صورت ناگهانی وارد گوگل پلی شده و تبلیغات غیرقابل کنترل پخش می‌کند. اگر می‌خواهید این بازی را به دست فرزند کم سن و سالتان بدهید، حواستان به مسئله‌ی تبلیغات باشد. استرس و اضطرابی که فرزندتان موقع نزدیک شدن به خارها و موانع برای عبور و کم شدن سایز و رنگ دارد، می‌تواند برای فرزند کم سن و سالتان مقادیری اذیت کننده باشد.

خلاصه‌ی آن: مسئله‌ی اصلی بازی این است که با اتصال به اینترنت، به صورت ناگهانی وارد گوگل پلی شده و تبلیغات غیرقابل کنترل پخش می‌کند.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز کدومویی؛

شما می‌توانید راجع به اعداد، اعدادی که در هم ضرب می‌شوند، اعدادی که بر هم بخش پذیرند و اگر فرزندتان کم سن و سال است، راجع به طبقه بندی رنگ‌ها با او صحبت کنید.

شما می‌توانید با خاموش کردن اینترنت، بازی سالم‌تری را از نظر تبلیغات در اختیاز فرزندتان بگذارید.

اگر روند بازی و سختی روند بازی یا کنترلرهای بازی او را اذیت می‌کرد، با او همدلی کرده و بازی جدیدی برایش جایگزین کنید.

می‌توانید راجع به بازی‌های آفلاین بیشتر تحقیق کرده و بازی‌هایی که آفلاین با گزینه چندنفره بازی کردن هستند را برای بازی فرزندتان انتخاب کنید و خود نیز همراهی‌اش کنید. بازی های آفلاین و آنلاین با هم تفاوت‌های قابل توجهی دارند.

نکات مهم دیگری نیز برای سلامت بازی کردن وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم برای سلامت بیشتر فرزندتان در هنگام بازی آن را مطالعه کنید.

بازی های دسته جمعی غیردیجیتالی نیز وجود دارند که در صورت عدم علاقه به این بازی‌ها، می‌توانید آن‌ها را جایگزین کنید.

اگر ارسال نوتیفیکشن بازی هم شما و فرزندتان را آزار می‌دهد و از نظر شما ارسال پیام از طرف بازی، می‌تواند او را بیشتر مشغول به خود کند می‌توانید نوتیفیکشن بازی را خاموش کنید.

خلاصه‌ی آن: شما می‌توانید با خاموش کردن اینترنت، بازی سالم‌تری را از نظر تبلیغات در اختیاز فرزندتان بگذارید.

ماجرای بازی

این بازی، یک بازی در ژانر و سبک تفننی طراحی شده است و بازیکن در آن با یک توپ وارد شده و باید با حرکت به سمت راست و چپ از روی رنگ‌های همرنگ با توپ یا اعدادی که به عدد روی توپ می‌خورند رد شود و همزمان با آن اعداد روی توپ تغییر کرده و سایز آن نیز بزرگ‌تر می‌شود و اگر از روی خارها رد شود، سایز آن کوچک‌تر می‌شود. عدد روی توپ تا 2048، بیشتر نمی‌تواند پیش برود. کنترلر بازی، خیلی راحت نیست و مسئله‌ی اصلی بازی این است که با اتصال به اینترنت، به صورت ناگهانی وارد گوگل پلی شده و تبلیغات غیرقابل کنترل پخش می‌کند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android - ios

نام ناشر: KAYAC Inc.

نام توسعه دهنده: KAYAC Inc.

تاریخ انتشار:  2021/03/31

تاریخ آخرین به روزرسانی:  2022/12/28

نیاز به اینترنت: ندارد اما با اتصال به اینترنت، امکانات بیشتری فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: تبلیغات.

امکان بازی به صورت چند نفره محلی:  ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد دوی توپ ۲۰۴۸

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!