• امروز : 26 فروردین 1403
logo

چگونه با نخ کاموا پروانه بسازیم

آخرین مطالب

مطالب ویژه

چگونه با نخ کاموا پروانه بسازیم

نحوه کار بسیار آسان می باشد و حداکثر زمان لازم برای ساخت پروانه با کاموا 5 دقیقه می باشد.

مرحله اول: ابتدا یک چنگال تهیه نمایید و نخ کاموا زرد رنگ ( رنگ ها به دلخواه می باشند) را در وسط شاخک های چنگال قرار دهید. این رنگ کاموا رنگ اصلی پروانه نمی باشد و فقط قسمت وسط کاموا را تشکیل می دهد.

مرحله دوم: سپس همانند تصاویر زیر نخ کاموا نارنجی را از سمت چپ بین شاخک های چنگال عبور دهید. این کار را حدودا 5 یا 6 بار انجام دهید. به تصاویر توجه فرمایید.

مرحله سوم: در این بخش نخ کاموا زرد را که در ابتدا وسط یکی از شاخک های چنگال قرار دادید بالا بیاورید و گره بزنید.

مرحله چهارم: در نهایت نخ کاموا زرد و نارنجی را با قیچی کوتاه کنید تا طرح زیر بدست آید. به همین راحتی توانسته اید با نخ کاموا پروانه بسازید.

آموزش ساخت خمیر بازی کودک

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!