• امروز : 7 خرداد 1403
logo

ثبت نام در یک رویداد مادر دختری جذاب!

آخرین مطالب

مطالب ویژه

ثبت نام در یک رویداد مادر دختری جذاب!

توپ مارکت و کدومو، با همکاری هم، یک دورهمی جذاب مادر - دختری دارند. چهارشنبه 11 خرداد 1401، دور هم جمع خواهیم شد تا یک روز خاطره‌انگیز را رقم بزنیم.

در این روز، بعد از شناختن هم و انجام بازی‌های دورهمی، گفتگوهای جذابی با حضور متخصصین حوزۀ نوجوان خواهیم داشت. شیوۀ انجام این گفتگوها نه مثل حالت معمول که به شیوه‌ای غیرقابل انتظار و البته کارامد خواهد بود.

انجام بازی‌های دیجیتال برای نوجوانان دختر، همفکری با مادران و تسهیل‌گران، پذیرایی بامزه، تقدیم هدایا و ... از دیگر اتفاقات جالب این روز خواهد بود. باقی ماجراها هم بماند که با شرکت در این رویداد خواهیم دید!

پس زودتر، از طریق این پیوند، ثبت نام کنید!

نمایشگاه کتاب، به سبک کدومو!

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!