• امروز : 4 مرداد 1403
logo

آموزش ساخت کرم شب تاب با کارتن تخم مرغ

آخرین مطالب

مطالب ویژه

آموزش ساخت کرم شب تاب با کارتن تخم مرغ

در این مطلب سعی داریم به یکی از کاردستی های زیبا و جالب که می توان با کارتن تخم مرغ ساخت بپردازیم...   استفاده از وسایل بلا استفاده و ساخت اسباب بازی هایی زیبا برای کودکان آن ها را به حفظ وسایل خود و احترام به محیط زیست ترغیب خواهد کرد. روش ساخت این کاردستی آسان می باشد. مرحله اول: ابتدا یک کارتن تخم مرغ یا شانه تخم مرغ تهیه کنید و به صورت طولی یکی از ردیف های آن را همانند تصویر زیر برش بزنید. مرحله دوم: در این بخش به کمک رنگ سبز یا استفاده از گواش و قلم مو تمامی سطح بالایی ردیف برش خورده شانه تخم مرغ را رنگ آمیزی کنید. مرحله سوم: در این مرحله به کمک دستگاه سوراخ کن یا با چاقو در بخش جلویی شانه تخم مرغ دو سوراخ برای چشم ایجاد کنید. مرحله چهارم: در این مرحله مقداری سیم تهیه کنید و روی آن را با نخ کاموا زرد رنگ بپوشانید و سپس از زیر بخش شانه تخم مرغ که سوراخ کرده اید عبور داده تا بتوانید برای کرم شب تاب شاخک ایجاد کنید. مرحله پنجم: در این بخش به کمک چشم عروسک برای کرم شب تاب چشم قرار دهید. و همچنین با ماژیک لب آن را ایجاد کنید. مرحله ششم: با قرار دادن یک گل کوچک بین شاخک ها، کرم شب تاب خود را تکمیل کنید.

آموزش ساخت عنکبوت سیمی

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!