• امروز : 6 خرداد 1403
logo

آخرین مطالب

مطالب ویژه

آموزش ساخت عنکبوت سیمی

در این مطلب آموزشی سعی بر آن داریم تا به شما دوستان عزیز نحوه و چگونگی ساخت عنکبوت سیمی را آموزش دهیم... عنکبوت ها با اینکه در تصور کودکان یا بعضی از ماها جلوه ترسناکی دارند ولی در انیمیشن ها و کارتون ها بامزه نشان داده شده اند و اکنون بیشتر کودکان عروسک های عنکبوت را نیز تهیه می کنند. به همین دلیل ما نیز سعی داریم در سایت به این نوع مطالب هم بپردازیم و در این آموزش شما نحوه ساخت عنکبوت سیمی را خواهید آموخت. مرحله اول: ابتدا وسایل مورد نیاز را تهیه نمایید: مقداری سیم رنگی ( چند تکه سیم تهیه کرده و نخ کاموا را به چسب آغشته نموده و دور سیم بپیچانید) دو تکه دایره ای شکل از فوم اسفنج یا ابر اسکاچ برچسب چشم عروسک برجسب دایره رنگی مرحله دوم: در دایره اسفنج یا ابر اسکاچ سه سوراخ ایجاد کنید و در هر طرف سه سیم رنگی قرار دهید. مرحله سوم: در این بخش هر یک از سیم ها را از یک مکان مشخص به سمت پایین خم کنید و انتهای آن ها را به صورت افقی حالت دهید تا به خوبی شبیه به پاهای عنکبوت شود.   همچنین برچسب چشم و برچسب های رنگی به شکل دایره تهیه کنید و همانند تصویر زیر به بالا و دور اسفنج یا ابر اسکاچ بچسبانید.   مرحله چهارم: در نهایت توانسته اید به آسانی برای خود یا فرزندتان یک عنکبوت سیمی بسیار زیبا بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

آموزش ساخت عروسک هیولا با نخ کاموا

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

افزودن دیدگاه

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!