• امروز : 18 بهمن 1401
logo

نقد و بررسی فیلم پروژه آدام (The Adam Project)

author-img

توسط : مهدیه جعفری ارزیاب کدومو

3 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

76 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 14 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

فیلم «پروژه آدام» به کارگردانی ‌شان لوی در سال 2022 ساخته‌شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و ماجراجویی است. آدام رید، خلبان جنگنده مسافر زمان، اتفاقی هواپیمایش را در سال 2022 فرود می‌آورد و با خود دوازده‌ساله‌اش همراه می‌شود تا مأموریت نجات آینده را بر عهده بگیرد. اهمیت دادن به کانون خانواده و لذت بردن از تک‌تک لحظات زندگی از مهم‌ترین پیام‌های این فیلم تخیلی است.

ژانر : اکشن علمی تخیلی

سال 2022 106دقیقه جزئیات کامل اثر
مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این فیلم، علمی است و صحنه‌های تخیلی زیادی دارد که گاهی در آن صحنه‌های ترسناک و تعقیب و گریزهایی دیده می‌شود.

این فیلم برای پدر و مادرها و بچه‌های لجوج بسیار مناسب است. گاهی بچه‌ها واکنش‌های عصبی در مقابل رفتار والدینشان دارند که ناشی از هیجانات نوجوانی است. شما باید بدانید که آن‌ها در آینده متوجه محبت و مهربانی شما خواهند شد و همیشه نسبت به شما بی‌محبت نخواهند ماند پس سعی کنید آن‌ها را درک کنید و تا جای ممکن با آن‌ها همدلی کنید. همچنین فرزندان هم باید والدینشان را درک کنند زیرا آن‌ها هم درگیر فشارهای عصبی زیادی هستند که نیاز به همدردی دارند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از نوجوانمان بخواهیم آیا رفتارهای سر کشانه آدام نوجوان با مادرش درست بوده است؟

به نظر او این رفتارها ناشی از چه چیزی هستند؟

ادامه متن

داستان اثر

آدام رید، خلبان جنگنده سال2022 است که به خاطر اتفاقات بد و خیانت‌هایی که در زمینه سفر در زمان می‌شود، درگذشته سفر می‌کند تا مانع این اتفاقات شود. اما به‌جای اینکه به سال 2018 برود در سال2022 فرود می‌آید و به زمان کودکی‌اش در 12سالگی برمی‌گردد. مایا سوریان زنی است که اکتشافات پدر آدام را به نفع خودش تغییر می‌دهد. به همین دلیل در این سفر به دنبال او می‌آید تا مانع کار او شود. آدام جوان به همراه آدام نوجوان به سال 2018 می‌رود و پدرشان را که استاد علم فیزیک است، می‌بینند و او را از اتفاقات آینده باخبر می‌کند. آدام جوان به او می‌گوید که باید هارد را نابود کند تا سفر در زمان هیچ‌وقت اتفاق نیفتد. با سختی‌های زیاد این اتفاق محقق می‌شود و سوریان در این جریان می‌میرد.

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: Shawn Levy/شاون لوی

نویسنده/ مترجم: Jonathan Tropper،S. Nowlin/تی اس نولین، جاناتان تروپر

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد پروژه آدام

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!