• امروز : 16 تیر 1401
logo

نقد و بررسی فیلم وارفیس (Warface)

author-img

توسط : محسن رزاقی ارزیاب کدومو

3 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: دقیقه

191 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 16 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

وارفیس یک بازی در سبک تیراندازی‌ست که در طول سال‌ها از پشتیبانی خوبی بهره‌مند بوده است. این بازی علاوه بر داشتن حالت‌های رقابتی معمول بازی‌های تیراندازی، ماموریت‌های همکاری داستان‌محوری دارد که با آپدیت‌های فصلی اضافه هم می‌شود. روند بازی بر اساس کشتار انسان یا زامبی‌هاست و در ماموریت‌های ویژه، همکاری تیمی بالایی مورد نیاز است.

ژانر : اکشن

2 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

داستان اثر

وارفیس یک بازی تیراندازی اول شخص پر هیجان است. بازی دارای دو بخش رقابتی و همکاری‌ست. بخش رقابتی مثل سایر بازی‌های تیراندازی رقابتی دارای دو بخش معمولی و ‌حرفه‌ای در حالت‌های مختلف بمب‌گذاری، مسابقه مرگ و چند حالت دیگر است.

حالت همکاری نیز دارای ۲ بخش است. یک بخش دارای ماموریت‌های همکاری ساده با درجه‌های سختی مختلف است که معمولا انجام دادن آن حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

ادامه متن

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Window PS4 Xbox 360 Xbox one Nintendo switch

نام ناشر: My.games

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد وارفیس

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>