• امروز : 3 اسفند 1402
logo

نقد و بررسی بازی شهر قرآنی

author-img

توسط : فاطمه نجفی ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

218 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 3 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.
یادگیری و حفظ قرآن کریم و آشنایی با آموزه‌های دینی در محیطی کودکانه همراه با بازی که با تبلیغ و پرداخت درون‌برنامه همراه است.

ژانر : تفننی جدی

1 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز توجه داشته باشید فقط بخش رایگان بازی توسط کدومو بررسی شده است.

محیط این بازی برای یادگیری آموزه‌های دینی و حفظ قرآن طراحی شده است.

در هر بخش بازی زمانی که فرزندتان مشغول انجام فعالیت‌های خواسته شده است هم‌زمان می‌تواند صدای صوت قرآن را بشنود و آیات قرآن را به‌صورت نوشتاری ببیند که باعث تقویت هماهنگی بین چشم و دست و گوش می‌شود.

بخش زیادی از بازی نیازمند پرداخت و دیدن تبلیغ است از دیگر آیتم‌های بازی دعوت به شبکه‌های اجتماعی برای گرفتن امتیاز و همچنین به اشتراک گذاشتن بازی با دیگران است.

استفاده از گوشی همراه یا تبلت را برای فرزندتان محدود کنید، می توانید از این لینک کمک بگیرید تا زمان استفاده از دستگاه هوشمند را برای فرزندتان محدود کنید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

مهم ترین اصل در آموزش به کودکان، آموزش در قالب بازی و سرگرمی به دور از جدی بودن است. در کنار آموزش برای ایجاد انگیزه در فرزندتان از تشویق استفاده کنید.

ماجرای بازی

در شهر قرآنی آموزش قرآن کریم در محیطی کودکانه همراه با بازی انجام می‌شود. با گشت‌وگذار در محله و توقف در مکان‌های مختلف کودک با پخش صوتی و نوشتاری قرآن هم‌زمان به بازی می‌پردازد. بخش‌های تکرار قرائت در جهت یادگیری و حفظ قرآن طراحی شده‌اند که امکان تغییر صوت و انتخاب قاری را دارد. در بخش مسجد همراه با شعر و بازی اذان، وضو و نماز آموزش داده می‌شود. در هر مرحله کودک امتیاز دریافت می‌کند و با تماشای تبلیغ، استفاده از گردونه‌ی شانس، دعوت از دوستان و عضویت در شبکه‌های اجتماعی مربوط به بازی امتیازات بازیکن بیشتر می‌شود و می‌تواند به مراحل بعدی راه پیدا کند. برای باز شدن قفل مراحل بالاتر نیاز به پرداخت درون‌برنامه است.

جزئیات اثر

سیستم‌عامل (ها):  android

نام ناشر: استدیو بمب

نام توسعه‌دهنده: استدیو بمب

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 23/06/2022- 02/04/1401

نیاز به اینترنت: بدون نیاز به اینترنت می‌توان بازی کرد؛ اما با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: خرید، تبلیغ، اشتراک گذاری محتوا، دعوت به شبکه های اجتماعی

امکان بازی به‌صورت چندنفره محلی: ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد شهر قرآنی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!