• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی بازی جی تی ای آنلاین (GTA online)

author-img

توسط : محسن رزاقی ارزیاب کدومو

4 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

612 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 18 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.
جی‌تی‌ای آنلاین، یک جهان برای زندگی بازیکن است. بازیکن در این جهان کسب و کار راه می‌اندازد. خانه و ماشین می‌خرید. همکاری و رقابت می‌کند یا با دوستانش به تفریح و گردش و مهمانی می‌گذرد و همه‌ی این‌ها در یک شهر پر از خلافکار  و جرم و جنایت است.

ژانر : اکشن

15 مناسب خانواده 4 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 18 +
بر اساس 1 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

ارزیابی که خواندید و نکاتی که می‌خوانید در مورد نسخه آنلاین GTA است که با نسخه داستانی و آفلاین بازی تفاوت دارد.

این بازی ظرفیت این را ایجاد می‌کند تا فرزند ما یک زیست دیجیتال داشته باشد. یک جهان کامل که در آن سر کار برود و پول دربیاورد. کسب و کارش را  توسعه دهد و آدم استخدام کند.  پول‌هایش را خرج کند، ماشین بخرد و گشت و گذار کند. سوار تله کابین شود و در کوهستان گشت و گذار کند یا با دوستانش در خانه مهمانی بگیرد یا با هم به باشگاه تیراندازی بروند و رقابت کنند. برای همین باید بدانید که احتمالا مایل است زمان زیادی را در جهان بازی صرف کند.  به همین خاطر با او در مورد زمان بازی و هم بازی‌ها قرارهایی بگذارید.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

اگر فرزند شما هنوز این بازی را بازی نکرده است، با گفت و گو و بین نکاتی که شما بهتر در مورد فرزنداتان می‌دانید تلاش کنید مانع شوید تا فرزندانتان این بازی را بازی کند.

اگر فرزند شما این بازی را انجام داده است. او با موضوعات زیادی آشنا شده است که شاید نشود در مورد تمامی آن‌ها به راحتی صحبت کرد و البته توجه داشته باشید که فرزند نوجوان خودش متوجه برخی نکات می‌شود. برای همین بهتر است نظرش را در مورد برخی موارد جویا شوید.

ادامه متن

ماجرای بازی

بازیکن به عنوان یک خلافکار (که می‌تواند به انتخاب خودش زن یا مرد باشد) وارد شهر شده و از خلاف‌های کوچک مثل نقد کردن طلب یا معامله خرد مواد مخدر شروع می‌کند و برای خلافکارهای بزرگتر که شامل بازیکنان قدیمی‌تر هم می‌شود، کار می‌کند تا اینکه به حدی برسد که بتواند خانه بخرد، کسب و کار خودش را راه اندازی کند و بتواند آدم استخدام کند. البته بازیکن می‌توان کل این فرایند رسیدن به کسب و کار را  با پرداخت درون برنامه‌ای کوتاه کند. شغل‌هایی که بازیکن می‌تواند داشته باشد، متنوع هستند. تولید و پخش مواد مخدر، جعل سند، قاچاق کالا، انواع سرقت‌ها کلان از این جمله هستند. //// بخش دیگر جی‌تی‌ای آنلاین، بازی‌ها و سرگرمی‌های آن است که آن هم از تنوع زیادی برخوردار است. انوع و اقسام مسابقات و رقابت‌ها که در سایر بازی‌ها می‌بینیم در این بازی جمع شده است و بازیکن می‌تواند ساعت‌ها به یک بخش مشغول باشد ، سرگرم شود و البته با برنده شدن، کسب درآمد کند.  فارغ از همه این‌ها  تعداد زیادی فعالیت جانبی در سبک‌های مختلف وجود دارد که بازیکن می‌تواند به آنها مشغول شود که البته برخی از آنها غیراخلاقی اند /// باید توجه کرد که این بازی جهان باز و پر جزئیات دارای یک لایه دیگر هم هست که توسط کاربران ساخته می‌شود. بازیکنان می‌توانند با دوستانشان در این جهان گردش کنند و سرگرم شوند، خودشان چالش‌هایی داشته باشند و داستان‌هایی خلق کنند.  می‌توانند خانه یکی از دوستانشان جمع شوند و مهمانی بگیرند و کلی ماجراهای قابل پیش بینی و غیرقابل پیش بینی دیگر.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها):

 Windows

ادامه متن

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : اکبر داوودی

۶ مرداد ۱۴۰۱

مناسب سن 18 +

چطوری نصب کنم

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد جی تی ای آنلاین

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!