• امروز : 12 خرداد 1402
logo

نقد و بررسی بازی جاده رنگی (Color Road)

author-img

توسط : فاطمه نجفی ارزیاب کدومو

2 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

775 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

این بازی در ژانر تفننی و ثبت امتیاز طراحی شده است که با حرکت‌دادن یک توپ در جهت‌های مختلف و قراردادن آن در ردیف توپ‌های هم رنگ پیش می‌رود. برای حذف تبلیغات بازی نیاز به پرداخت درون‌برنامه است.

ژانر : تفننی

1 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این بازی تفننی و امتیازی است که هر چه فرزندتان مسیر بیشتری طی کند بر سرعت بازی افزوده می‌شود حرکت توپ با کشیدن انگشت روی صفحه‌نمایش انجام می‌شود؛ اما توپ در جای مناسبی قرار نمی‌گیرد که با قرارگرفتن بین دو توپ و برخورد با توپ رنگ مخالف بازی به اتمام می‌رسد هرچند فرزندتان مسیر و رنگ درستی را انتخاب کرده باشد؛ اما تنظیم قرارگیری توپ در ردیف درست با سرعت بالا دشوار است که وجود این موارد ممکن است استرس زیادی را به فرزندتان و خصوصاً در سنین پایین وارد کند. بازی دارای تبلیغ بازی‌هایی است که در کنار صفحه‌نمایش و به‌صورت فیلم برای بازیکن نمایش داده می‌شود و برای حذف تبلیغات و خرید سکه نیاز به پرداخت درون‌برنامه است و همچنین این بازی سیاست حفظ حریم خصوصی را نیز به بازیکن ارائه می‌دهد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

اگر سختی روند بازی برای فرزندتان آزاردهنده بود با او همدلی کرده و بازی جدیدی برایش جایگزین کنید.

شما می‌توانید با خاموش‌کردن اینترنت، بازی سالم‌تری را از نظر تبلیغات در اختیار فرزندتان بگذارید.

پیشنهاد می‌کنیم برای سلامت بیشتر فرزندتان در هنگام بازی نکات مهمی را از طریق این لینک مطالعه کنید.

ماجرای بازی

یک بازی تفننی که با حرکت‌دادن یک توپ در جهت‌های مختلف و قراردادن آن در ردیف توپ های هم رنگ پیش می رود. اگر توپ وارد ردیف رنگ‌های مخالف شود بازی به اتمام می‌رسد و مرحله از ابتدا آغاز می‌شود. پس از طی‌کردن مسیر بر سرعت بازی افزوده می‌شود. موانعی نیز برای گمراه‌کردن بازیکن در مسیر قرار دارد؛ مانند پیچ‌وخم زیاد جاده، سربالایی، تونل و حرکت توپ‌های مقابل به چپ و راست که بر دشواری گیم‌پلی افزوده است. در طول مسیر سکه‌هایی برای جمع‌آوری و کسب امتیاز وجود دارد. رنگ زمینه‌ی بازی و ظاهر توپ‌ها در مراحل بالاتر تغییرپذیر است. برای حذف تبلیغات و خرید سکه نیاز به پرداخت درون‌برنامه است و همچنین بازی سیاست حفظ حریم خصوصی را به مخاطب ارائه می‌دهد.

جزئیات اثر

سیستم‌عامل (ها):  android-ios

نام ناشر: Voodoo

نام توسعه‌دهنده: Voodoo

تاریخ انتشار:01/02/2018- 12/11/1396

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 22/03/2023- 02/01/1402

نیاز به اینترنت: بدون نیاز به اینترنت می‌توان بازی کرد؛ اما با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: تبلیغ، خرید

امکان بازی به‌صورت چندنفره محلی: ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد جاده رنگی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!