• امروز : 16 تیر 1401
logo

نقد و بررسی بازی ایس کمبت (مهارت نبرد) ۷ (Ace combat 7)

author-img

توسط : محسن رزاقی ارزیاب کدومو

4 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

193 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 10 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

ایس کمبت۷ روایت یک خلبان با استعداد و با پشتکار است که در برابر یورش دشمن، از کشورش دفاع می‌کند و بر سختی‌ها با تلاش غلبه می‌کند. بازی داستان پیچیده و گیج‌کننده‌ای دارد اما روی روند بازی موثر نیست. بعضی از هم‌رزمان، بد دهن هستند و تک و توک اشاره به سیگار و مصرف الکل می‌شود.

ژانر : اکشن

مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

ایس کمبت یکی از قدیمی‌ترین عنوان‌های بازی‌های جنگ هوایی‌ست. ایس کمبت7 چنان با کیفیت عمل کرده است که توانسته، رضایت کاربران را کسب کند و از سایت‌های نقد نمره بالایی بگیرد. این بازی در سال 2019 برنده جایزه بهترین صداگذاری شده است.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

ایس کمبت یک بازی با کیفیت و سالم در مورد نبردهای هوایی ست که محتوای ارزشمندی مانند دفاع از سرزمین و پشتکار را دارد.

روند بازی منهدم کردن اهداف دشمن است که با انفجار و آتش همراه است و خشونت آشکاری ندارد اما بعضی از نبردها، استرس زیادی برای بازیکن به همراه دارد.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

ایس کمبت ۷ بهانه خوبی برای این است که در مورد پشتکار با فرزند خود صحبت کنید.

از فرزند خود بپرسید با توجه به مهارت‌های بالای تیریگر، اگر همان ابتدا، تیریگر جا می‌زد و تسلیم می‌شد، چه سرنوشتی در انتظار جنگ و کشور بود؟

ادامه متن

ماجرای بازی

بازی روایت جنگ بین دو‌ کشور خیالی به نام اوروشا و اوشن را روایت می‌کند. بازیکن در این نبرد در نقش یک خلبان با استعداد با کد تیریگر(ماشه) ایفای نقش می‌کند و ماموریت‌ها را یکی پس از دیگری انجام می‌دهد تا اینکه به اتهام انهدام هواپیمای حامل رییس جمهور اوشن به یک زندان-فرودگاه منتقل می‌شود و آنجا کنار چند خلبان متهم دیگر به عملیات‌های سخت و‌ مرگبار فرستاده می‌شوند. تیریگر سخت‌ترین عملیات‌ها را با موفقیت انجام‌ می‌دهد و حتی خلبان حرفه‌ای و قدیمی اوروشا را نیز متوقف می‌کند. در این بین بعد از اینکه اطلاعات پهبادهای ساقط شده در یکی از عملیات‌ها بررسی می‌شود، مشخص می‌شود که هواپیمای رییس جمهور توسط یک پهباد اوروشا مورد هدف قرار گرفته است و از تیریگر رفع اتهام می‌شود. هم‌زمان به خاطر رشادت‌های او، به یگانی منتقل می‌شود که بناست  با هدف قرار دادن سامانه‌های دفاعی و پهبادهای پیشرفته دشمن، زمینه را برای پایان جنگ فراهم کند. در پایان و بعد از ۲۰ عملیات  تیریگر که به عنوان فرمانده دسته‌اش منصوب شده است، موفق می‌شود که پهبادهای پیشرفته دشمن را هدف قرار دهد.

روند بازی، محدود به عملیات‌های هوایی‌ست. در این عملیات‌ها بازیکن یا از چیزی دفاع می‌کند یا به جنگنده‌ها و ساختمان‌های رزمی و پشتیبانی دشمن حمله می‌کند. بعضی از این اهداف اجباری و بعضی دیگر اختیاری هستند. بازیکن باید به تناسب زمانی که دارد، برای هدف قرار دادن اهداف برنامه‌ریزی کند.

ادامه متن

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها):

 PlayStation 4

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد ایس کمبت (مهارت نبرد) ۷

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>