• امروز : 31 اردیبهشت 1401
logo

نقد و بررسی انیمیشن کهکشان خلاقیت (Creative Galaxy)

author-img

توسط : مهدیه جعفری ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4<div id="72161798366"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/xrlN7?data[rnddiv]=72161798366&data[responsive]=yes"></script></div> دقیقه

320 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 5 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 

مجموعه «کهکشان خلاقیت» در سه فصل از سال 2013 تا 2019 در کشور آمریکا ساخته و تولیدشده است. در این مجموعه پسری به نام هنرزا به همراه خانواده‌اش در هر قسمت به ساخت وسایل نو و خلاقانه‌ای می‌پردازد. هدف از ساخت این برنامه پرورش دادن استعدادها و توانایی‌های کودکان در جهت صحیح است.

ژانر : فانتزی-علمی

سال 2013-2019/1392-1398 34 قسمتِ 15 دقیقه‌ای جزئیات کامل اثر
1 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این محصول سعی دارد قدرت خلاقیت و تفکر و نبوغ فرزندتان را افزایش دهد و استعدادها و توانایی‌های او را شکوفا کند. پس تماشای آن به کودکتان بسیار توصیه می‌شود. سعی کنید او را همراهی کنید و کاردستی‌هایی که در طول برنامه آموزش داده می‌شود را در خانه انجام دهید. می‌توانید این کار را گروهی انجام دهید تا روحیه مشارکت هم در او تقویت شود. اگر فرزندتان بزرگ است می‌توانید از او بخواهید تا کتاب‌های پرورش خلاقیت هم مطالعه کند و آن‌ها را به‌طور عملی انجام دهد. او را در کلاس‌های خلاقیت هم می‌توانید ثبت‌نام کنید تا قدرت تخیل او افزایش یابد. به فرزندتان یادآوری کنید که خلاقیت با تلاش کردن شکوفا می‌شود و تلاش کند برای حل کردن مسائل و در هر زمینه‌ای، خلاقیت‌ش را به کار ببندد.

خلاصه: تماشای این انیمیشن باعث می‌شود قدرت تفکر و خلاقیت فرزندتان شکوفا شود.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

1- از فرزندتان بخواهید مطالب مفیدی که در هر قسمت دریافت کرده است را بیان کند. 2- از فرزندتان بخواهید که دوست دارد چه چیزی اختراع کند. 3- از فرزندتان بخواهید با وسایل ساده‌ای که در خانه موجود است چیز جدیدی خلق کند. 4-اگر فرزندتان کوچک است از او بخواهید با قوه تخیلش، چیزی که دوست دارد در آینده بسازد را نقاشی کند یا بیان کند. حتماً او را تشویق کنید تا اعتمادبه‌نفسش افزایش یابد. 5- اگر فرزندتان قدرت بدنی کمی دارد با او در مورد اهمیت قدرت تفکر و خلاقیت و ارجحیت آن بر قدرت بدنی گفت‌وگو کنید. سعی کنید اعتمادبه‌نفس او را در این زمینه افزایش دهید و در مورد اهمیت هر یک با او به گفت‌وگو بنشینید.

خلاصه: با فرزندتان در مورد کارهای خلاقانه‌ای که دوست دارد در آینده بسازد گفت‌وگو کنید.

داستان اثر

مجموعه «کهکشان خلاقیت» در سه فصل ساخته‌شده است. داستان پسری به نام هنرزا و دوستش ابرک است که در هر قسمت سعی می‌کند با استفاده از خلاقیت، وسیله‌های تازه و جدیدی خلق کند. این برنامه در جهت پرورش استعداد کودکان ساخته‌شده است و بسیار مفید و آموزنده است.

جزئیات اثر

کارگردان: Larry Jacobs، Lynn Reist، Eric Handler/ اریک هاندلر، لین ریست، لاری جاکوبز

نویسنده: Angela Santomero، Jennifer Hamburg، Pammy Salmon، Becky Friedman/ انجلا سانتومری، جنیفر هامبرگ، پامی سالمون، بیکی فریدمن

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد کهکشان خلاقیت

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>