سقوط کایوت

بررسی تخصصی انیمیشن Coyote Falls

سقوط کایوت

author-img

توسط : مهدیه جعفری ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

7 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این انیمیشن ژانر کمدی دارد. حیوانی به نام کایوت همیشه دنبال شترمرغی به نام میگ‌میگ است. کایوت برای میگ‌میگ زیر پل دانه می‌گذارد و خودش بالای پل منتظر می‌ماند؛ اما وقتی میگ‌میگ سر می‌رسد، موفق به گرفتنش نمی‌شود و ماشین‌های مختلفی از رویش رد می‌شوند. در طول داستان خشونت‌های فانتزی مختلفی وجود دارد که آمیخته با طنز است و برای کودکان بالای هفت سال مناسب می‌باشد.

سال 2010 3 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

حیوانی به نام کایوت سعی دارد شترمرغی به نام میگ‌میگ را به‌دست آورد. او مقداری دانه زیر پل می‌ریزد؛ اما موفق نمی‌شود. ماشین‌های مختلفی با او برخورد می‌کند. درون تونل، قطار و ماشین‌ها حرکت می‌کنند و او را با خود می‌برند. صحنه‌های خشونت آمیخته با طنز و کمدی در سراسر این انیمیشن دیده می‌شود.

جزئیات
ترس

حیوانی به نام کایوت سعی دارد شترمرغی به نام میگ‌میگ را به‌دست آورد. او مقداری دانه زیر پل می‌ریزد؛ اما موفق نمی‌شود. برخورد او با ماشین‌ها و سقوط آزادش از روی پل و بلندی، باعث ایجاد ترس در مخاطب می‌شود که آمیخته با طنز است.

جزئیات
پیام مثبت

پیام مثبت این انیمیشن تلاش مصرانه کایوت برای گرفتن میگ‌میگ است. او باوجود اینکه همیشه ناموفق است؛ اما امیدش را از دست نمی‌دهد و تلاشش را می‌کند.

جزئیات
الگوی مثبت

رفتار کایوت برای رسیدن به هدف و تلاش پی‌درپی آن می‌تواند الگوی خوبی برای مخاطب باشد تا هیچ‌وقت ناامید نشود و همیشه تلاش خود را بکند.

1) خلاصه انیمیشن را از او بپرسید.

2) از او بخواهد پیام‌ها و نکات مثبت انیمیشن را بازگو کند.

3) به نظر او کار کایوت بی‌فایده است؟ اگر کاری نکند بهتر است یا اینکه حداقل تلاش خود را بکند؟

4) تاکنون کاری انجام داده است که نیاز به تلاش داشته باشد؟ از او بخواهید که مثال بزند.

5) اگر جای کایوت بود چه می‌کرد؟

6) از فرزندتان بپرسید آیا کار شترمرغ در اذیت‌کردن کایوت خوب است؟

خلاصه: از نظر فرزندتان کار کایوت چگونه است؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه