• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن ترول‌‌ها: شهر ترول‌ها (Trolls World Tour)

author-img

توسط : فاطمه سادات حجتی ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«ترول‌ها: شهر ترول‌ها»، انیمیشنی سریالی و کوتاه در ژانر ماجراجویی و محصول سال 2020 کشور آمریکاست. در این سریال پاپی شخصیتی است که علاقه‌مند به دوستی با دیگران است و برای ایجاد یک شهر از غول‌ها با فرهنگ‌های متفاوت اما درعینِ‌حال مهربان و خوشحال تلاش می‌کند. او ول را که شخصیتی مغرور و خشن دارد با رفتار خود تحت تأثیر قرار می‌دهد و درنهایت با یکدیگر دوست می‌شوند.

سال 2020 فصل1: 13 قسمت 22دقیقه‌ای جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین گرامی باید توجه داشته باشند که این انیمیشن سریالی موزیکال است و در آن انواع موسیقی‌های راک، کلاسیک و تکنو به نمایش درآمده است. ممکن است فرزند شما با دیدن این انیمیشن به موسیقی‌های آن که با رنگ‌های جذّاب و فعالیت‌های بدنی همراه است واکنش نشان دهد و برای او جذّاب باشد؛ لذا شما می‌توانید با صحبت و گفت‌وگو با فرزندتان درخصوص تأثیر انواع موسیقی بر جسم و روان، او را در این زمینه راهنمایی کنید.

خلاصه: ممکن است فرزندتان از نمایش انواع موسیقی، خصوصاً موسیقی خشونت‌آمیز در این انیمیشن تأثیر بگیرد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

پس از تماشای این سریال از فرزندتان بخواهید هریک از شخصیت‌های سریال را برای شما توصیف کند و از او بپرسید که دوست دارد جای کدام یک از شخصیت‌های داستان باشد؟ از او بپرسید به نظر تو دوستان بر یکدیگر تأثیر دارد؟ آیا رفتارهای ول در اثر رفتارهای پاپی تغییر کرد؟ یا با گذشت زمان ول خود به خود تغییر کرد؟ به نظر تو همه‌ی دوست‌ها باید شبیه یکدیگر باشند یا می‌شود با وجود اختلاف نظر و سلیقه با دیگران دوست شد؟

خلاصه: بعد از هر قسمت، با گفت‌وگو با فرزندتان ببینید چه پیام‌هایی از آن متوجه شده است.

داستان اثر

سریال «شهر ترول‌ها» روایتگر داستانی فانتزی از غول‌هایی به اسم «ترول» است. ترول‌ها در قبایل مختلف زندگی می‌کنند. پاپی می‌خواهد با دعوت از هریک از قبایل برای زندگی درکنارِهم یک شهر بسازد.

او برای هر قبیله یک دعوتنامه ارسال می‌کند. هریک از قبایل، یک نماینده را به نزد پاپی می‌فرستند. پاپی پس از ورود و معرفی نماینده‌ها، یک جشن بزرگ که همراه با موسیقی‌های متنوع و خوردن خوراکی‌های خوشمزه و متناسب با ذائقه‌ی نماینده هر قبیله است برگزار می‌کند.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: Walt DohrnDavid P. Smith

نویسنده: Jonathan Aibel, Glenn Berger

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد ترول‌‌ها: شهر ترول‌ها

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>