• امروز : 12 خرداد 1402
logo

نقد و بررسی سریال ناتو

در حال ارزیابی
author-img

توسط : فاطمه طهماسبی ارزیاب کدومو

1 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه

287 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 14 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

 ناتو؛ مجموعه سریال رئالیتی‌شو است که به کارگردانی مهدی صفی‌یار از اردیبهشت 1402 در پلتفرم فیلم‌نت به نمایش درآمده است. این سریال طرح بازی مهیجی است که همه‌ی بازیکنان را به چالش می‌کشد تا از بین خودشان ناتو را پیدا کنند. ناتو باید با دروغ و فریب‌ دادن هم تیمی‌هایش، ذهن آن‌ها را از خودش دور کند. و مجموع این بازی با طرح سوالات عجیب و بعضا مضحکی ادامه پیدا می‌کند که اطلاعات عمومی بازی‌کن را محاسبه می‌کند و به چالش می‌کشد.

ژانر : رئالیتی شو

سال 1402 میانگین هر قسمت 60 دقیقه جزئیات کامل اثر
3 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات

جزئیات اثر

کارگردان: مهدی صفی‌یار نام تهیه کننده: مهدی صفی‌یار نام بازیگران:امیرحسین رستمی، شهرزاد کمال‌زاده، سیما تیرانداز، بهنام تشکر، هومن برق‌نورد، متین ستوده کشور سازنده: ایران کمپانی سازنده: فیلم‌نت

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد ناتو

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!