• امروز : 6 خرداد 1403
logo

نقد و بررسی فیلم سینما متروپل

در حال ارزیابی
author-img

توسط : فاطمه سادات میرشریفی ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

3784 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 13 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

«سینما متروپل» ماجرای چند جوان هنرمند است که در حصر آبادان، می‌خواهند سینما متروپل شهر را دوباره به راه بیندازند. این فیلم که در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده، پیام‌ها و الگوهای مثبت خوبی دارد. «سینما متروپل»، درامی در دل سال‌های سخت جنگ است و امید، همکاری، حرکت در جهت اهداف عمومی، پشتکار، همدلی و... از پیام‌های مثبت این فیلم است. ارزیابی مفصل این اثر به محض اکران عمومی، تقدیم مخاطبان خواهد شد.

ژانر : درام دفاع مقدس

5 مناسب خانواده 3 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 13 +
بر اساس 2 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : فاطمه موسوی

۴ اسفند ۱۴۰۱

مناسب سن 12 +

ژانر تراژدی، عاشقانه، واقعیت رو باهم داشت، با ترس و وحشت. اما در کل محتوای مفید نداشت.

بزرگسال

توسط : احسان عباسی

۲۴ بهمن ۱۴۰۱

مناسب سن 13 +

۱-مناسب سن کودکان نیست ۲- در ژانر دفاع مقدس گنجانده شده در صورتی که مثل فیلم دوئل قصه در برشی از زمان جنگ هست اما صحبت اصلی فیلم چیز دیگه هست، البته که داستان در دل جنگ بوجود آمده و نگاهی نو داره به جنگ و قهرمان ها آدم های معمولی هستند که این جزو محاسن فیلم هست. ۳- با عشق مثلثی آخر قصه نتونستم کنار بیام، یعنی ای کاش این تعلیق آخر فیلم و نویسنده نمیزاشت تا اثرش کمی پاک تر بود. 4- طراحی صحنه، بازی ها، فیلمبرداری(مخصوصا) عالی بود. ۵-در کل با یه اثر خوب و البته ماندگار در سینمای ایران روبرو هستید

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد سینما متروپل

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!