• امروز : 26 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی سریال جنگل آسفالت

در حال ارزیابی
author-img

توسط : مریم رضایی ارزیاب کدومو

2 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه

7141 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 17 +
هنگامه، برای نجات برادرش از اعدام، مجبور به تهیه پول دیه است. او با همکاری نامزدش، وارد شغل خطرناکی به نام مفت‌کشی می‌شوند و تعهد می‌دهند تا مبلغ بالایی از دلار و سکه را جا به جا کنند. در حین این جابه‌جایی، نامزد هنگامه دچار حادثه‌ای شده و ناپدید می‌شود. حالا هنگامه باید با فقدان او و پولی که می‌توانسته راه نجات برادرش باشد ولی از دست رفته، کنار بیاید و... در سریال «جنگل آسفالت» وجود شغلی نامتعارف، که باعث دورزدن قوانین کشور است، نوید یک سریال پرتنش و ناهنجار را می‌دهد. در قسمت‌های ابتدایی، صحبت از ربا و بهره، سیگار، مواد مخدر، روابط آزاد و ... به میان می‌آید و باید دید که این اثر در ادامه چه مسیری را در پیش خواهد گرفت. رده‌بندی این اثر +۱۷ سال است و تماشای آن با توجه به الگوپذیری منفی نوجوانان، به نظر و صلاح‌دید والدین بستگی دارد.

ژانر : درام اجتماعی

3 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد جنگل آسفالت

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!