• امروز : 26 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی سریال اُکازیون

در حال ارزیابی
author-img

توسط : مریم رضایی ارزیاب کدومو

2 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه

6958 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +
حاج‌بابا، منصوره و رحیم در کنار دایی‌شان محسن، زندگی می‌کنند. دایی محسن انقدر خراب‌کاری می‌کند که هیچ‌کس از دست او آسایش ندارد. خراب‌کاری‌های محسن به جایی می‌رسد که حاج‌بابا وصیت می‌کند تا بیست‌سالگی دختر رحیم، حرفی از محسن به میان آورده نشود و حالا با جشن تولد بیست‌سالگی، پرده از راز زندگی دایی کنار می‌رود. داستان اثر، در دو زمان حال و گذشته روایت می‌شود و حس نوستالژی را در مخاطب ایجاد می‌کنند. در این سریال، شوخی‌ها اغلب بر پایه توهین، تمسخر و آزار دیگران هستند و ممکن است برای گروه سنی پایین، نامناسب باشد. با توجه به قسمت‌های ابتدایی سریال، رده سنی اثر +۱۵است و تماشای آن به نظر و صلاح‌دید والدین بستگی دارد.

ژانر : کمدی

3 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد اُکازیون

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!