• امروز : 31 تیر 1403
logo

نقد و بررسی سریال ارتباط (Connection)

در حال ارزیابی
author-img

توسط : سحر صادق ارزیاب کدومو

1 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: دقیقه

929 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +
اثر سریالی "ارتباط" ساخته شده در سال ۲۰۲۴‌ که اکنون در حال پخش است با ماجرای جدیدی به سراغ روایت پلیسی تلاشگر به نام  جانگ جه کیونگ می رود . او نیز خود در واحد مواد مخدر مشغول بکار است اما به طور ناگهانی در حادثه ای متوجه می شود که شخصی نامعلوم او را مجبور به مصرف مواد مخدر کرده و حال او فردی معتاد است. بازرس جانگ که حال هدف خود را پیدا کردن مسبب اصلی این جریان قرار داده است ، از طریق پیدا کردن ارتباطی پنهان بین این حادثه و همکلاسی های قدیمی اش ‌سعی می کند تا پازل این ارتباط پیچیده را کنارهم بچیند. این اثر با درنظر گرفتن خشونت و نابهنجاری که درون ماجرای خود جای داده است به افراد زیر ۱۵ سال توصیه نمی شود.

ژانر : جنایی معمایی

سال 2024 16 قسمت 60 دقیقه ای جزئیات کامل اثر
0 مناسب خانواده 2 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد ارتباط

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!