• امروز : 6 خرداد 1403
logo

نقد و بررسی فیلم اتاقک گلی

در حال ارزیابی
author-img

توسط : فاطمه سادات میرشریفی ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

4507 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

«اتاقک گلی» که در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده، درباره‌ی حملات وحشیانه و غیرانسانی گروهک منافقین به منطقه کردستان و کشتار مردم بی‌گناه روستاهای آن منطقه است. این فیلم با نمایش بی‌پرده جنایات منافقین، کشتار مردم و نمایش حملات مداوم و بی‌وقفه‌ی این گروهک علیه افراد بی‌گناه، خشونت و ترس بالایی دارد و این اثر را مناسب سنین کمتر از ۱۵ سال نمی‌کند. «اتاقک گلی» پیام و الگوی قابل‌توجهی از جمله مقاومت، همیاری افراد دربرابر دشمن خارجی، ایثار، شهادت، مهربانی، عشق، شجاعت و... را نیز داراست. ارزیابی مفصل این اثر به محض اکران عمومی، تقدیم مخاطبان خواهد شد.

ژانر : دفاع مقدس

2 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد اتاقک گلی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!