• امروز : ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

همرفیق

بررسی تخصصی برنامه تلويزيونی

همرفیق

author-img

توسط : فاطمه مقیم خان ارزیاب کدومو

4 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

14 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این  تاک‌شو با اجرای شهاب حسینی، گروه موسیقی بمرانی و مهمانان سلبریتی از  سرویس پخش ویدیوی  (VOD) نماوا پخش می‌شود. در ساختار و فرم برنامه شباهت زیادی بین هم‌رفیق و تاک‌شو‌های معروف آمریکایی احساس می‌شود. ناهنجاری اجتماعی هر قسمت از این مجموعه بسته به مهمان مدعو می‌تواند متغیر باشد!

سال 1399 85 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

2 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

بر اساس 1 رأی

دیدگاه کودکان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

در برخی مکالمات مهمان نا‌سزا می‌گوید و روی این کلمات صدای بوق پخش می‌شود که البته این کلمات قابل حدس است. در قسمت اول مجموعه مهمان با کنایه و شوخی و کاملا غیر مستقیم اشاره به نوشیدن مشروبات الکلی و سیگار کشیدن در مهمانی‌های دوستانه می‌کند که این مطلب برای مخاطب نو‌جوان قابل فهم است.

جزئیات
پیام مثبت

گفتگو‌هایی پیرامون «رفاقت» ، اهمیت دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه، محبت به خانواده و والدین، اهمیت کارگروهی و همدلی، تلاش و پشتکار برای موفقیت، ارتباط صمیمانه با خدا و... در مکالمات مجری و مهمانان مطرح می‌شود.

جزئیات
الگوی مثبت

شهاب حسینی و برخی مهمانان به عنوان افراد موفق و پر‌تلاش در این مجموعه حضور دارند و درباره‌ی مسیری که برای رسیدن به موفقیت طی کرده‌اند گفتگو می‌کنند. این شاخص بسته به مهمان هر‌قسمت می‌تواند متغیر باشد.

آنچه لازم است والدین بدانند

لازم است والدین بدانند در هر قسمت از این مجموعه بسته به مهمانی که در برنامه حضور دارد، می‌تواند  الگوی متفاوتی برای فرزندان نوجوان شما ترسیم شود. این موضوع اهمیت دارد که با فرزندان خود درباره‌ی مفهوم شهرت و موفقیت گفتگو کنید و اگر احساس کردید مهمان برنامه نمی‌تواند الگوی مناسبی برای فرزندتان باشد، درباره‌ی تفاوت «شهرت» با «موفقیت» گفتگو کنید و نظر فرزند نوجوان خود را پیرامون این موضوع جویا شوید. در قسمت اول این مجموعه مهمان‌ها و مجری درباره‌ی الگو نبودن بازیگران برای مردم جامعه صحبت می‌کنند که این می‌تواند موید مقصود شما نیز باشد.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

به نظرت تفاوت شهرت و موفقیت چیست؟

آیا هر شهرتی نمایانگر موفقیت است؟

پیرامون مکالمات و سوالات طرح شده توسط مجری با فرزند خود صحبت کنید و نظر او را درباره‌ی این سوالات جویا شوید.

داستان برنامه تلويزيونی

هم‌رفیق برنامه‌ای در ژانر «تاک شو» به مجری‌گری شهاب حسینی است. این برنامه با حضور سلبریتی‌ها به عنوان مهمان، نواختن گروه موسیقی‌ای با سبک جاز یا راک و در حضور تماشاچی‌ها ضبط می‌شود. سوالات مجری عمدتا پیرامون خاطرات مهمانان برنامه، نظرات آن‌ها پیرامون «رفاقت» و زندگی شخصی آن‌هاست. میهمانان نظرات خود را پیرامون مسائل روزمره، رفاقت، خاطرات حرفه‌ای و... بیان می‌کنند.

جزئیات برنامه تلويزيونی

نام اثر: همرفیق

قالب اثر:برنامه تلویزیونی

ژانر اثر: تاک شو

نام بازیگران: شهاب حسینی (مجری)

کشور سازنده: ایران

سال تولید:۱۳۹۹

زمان اثر:هر قسمت میانگین ۸۵ دقیقه

مخاطب اثر: بزرگسال

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : 09014****29

۶ دی ۱۳۹۹

مناسب سن 2+ گزارش نظر
فقط بگم فوق العاده

عالییییییییییییییییییییی

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه