میدون

بررسی تخصصی برنامه تلويزيونی

میدون

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

6 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 6 دقیقه
9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این مسابقه که برنامه‌ای استعدادیابی در حوزۀ کسب‌وکار است تلاش می‌کند که در خلال برنامه، اهمیت تولید داخلی را توضیح دهد و با نقد تجربه‌های مختلف در این حوزه زیر و بم کار اقتصادی را برای مخاطبانی که سواد تخصصی ندارند توضیح دهد. این برنامه ناهنجاری و خشونت ندارد و می‌تواند برای فرزندتان در سن نوجوانی و جوانی آموزنده باشد

سال 1398 80 دقیقه(هر قسمت) جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

تقریبا می‌توان گفت این مسابقه صحنۀ خشونت‌آمیز ندارد. در تعداد خیلی کمی از اجراها خشونت دیده می‌شود که البته خنده‌دار و نمایشی است، مثلا در یکی از اجراها، آرایشگر به شوخی تیغی به سمت فیلمبردار پرتاب می‌کند. در بعضی قسمت‌ها کارشناسان سوالات سختی از شرکت‌کنندگان می‌پرسند که آن‌ها را به شدّت تحت فشار قرار می‌دهد.

جزئیات
ترس

در یک قسمت، یکی از تولیدکنندگان پرورش مار دارد و چند مار در صحنه حضور دارند.

جزئیات
پیام مثبت

پیام‌های قابل توجهی از زبان کارشناسان در هر قسمت، با توجه به کسب‌وکار شرکت‌کننده گفته می‌شود. پیام‌هایی مثل ضرورت کار تیمی، ارائۀ آمار درست، سازوکار فروش محصول. همچنین پیام‌هایی مانند اهمیت تلاش‌کردن از طرف مجری بیان می‌شود. کلّیت برنامه بر اهمیت تولید داخلی و رشد و گسترش آن تاکید دارد.

جزئیات
الگوی مثبت

هرکدام از شرکت‌کنندگان با توجه به توانایی و امکاناتی که دارند کسب‌وکاری راه‌ انداخته‌اند و سعی می‌کنند کسب‌وکار خود را توضیح دهند.

جزئیات
ارزش آموزشی

هر تولیدکننده توضیح مختصری دربارۀ تولید یا کسب‌وکار خود می‌دهد. در این بین، کارشناسان نیز این تولیدات را نقد می‌کنند و دربارۀ ویژگی‌های مثبت و منفی آن توضیح می‌دهند که می‌تواند در فضای کسب‌وکار یا استارت‌آپ‌ها آموزنده باشد.

از فرزند خود بپرسید چه چیزهایی باعث موفقیت یک کسب‌وکار می‌شود؟

از فرزند خود بپرسید چه چیزی‌هایی کسب‌وکار را از بین می‌برد؟

از فرزند خود بپرسید اهمیت تولید داخلی چیست؟

خلاصه: از فرزند خود بپرسید چه چیزهایی باعث موفقیت یک کسب‌وکار می‌شود؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه