• امروز : ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

ملاقات با مایکل

ملاقات با مایکل

بررسی تخصصی برنامه تلويزيونی Meeting Michael

author-img

توسط : مهدی کهن ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

12 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

فیلمی مستند از یک طرفدار بسکتبال در آمریکا که بعد از 25 سال تصاویر و فیلم‌هایی که با دوربین شخصی ضبط کرده را به همراه خاطراتش برای فرزندانش بازخوانی می‌کند. بیشتر صحنه‌های فیلم شامل بازی بسکتبال است. فیلمی فاقد صحنه‌های خشونت، ترس و ناهنجاری.

سال 2020 73 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه کودکان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

در یک صحنه آدام کونتراس از واژه خفه شو استفاده می‌کند

جزئیات
پیام مثبت

فیلمی مستند از خاطرات یک هوادار بازی‌های بسکتبال ان‌بی‌ای آمریکا که بعد از بیست سال از بازی‌های ستاره محبوبش به نام مایکل جوردن، تمام فیلم‌ها و تصاویر به‌جامانده از آن دوران را برای کودکانش نمایش می‌دهد و خاطراتش را مرور می‌کند. آدام کونتراس در نهایت بعد از سال‌ها طرفداری از تیم و ورزشکار محبوبش به این نتیجه می‌رسد که چیزی مهم‌تر از استفاده از تک‌تک لحظه‌های عمر در کنار خانواده برای انسان وجود ندارد.

ادامه متن

آنچه لازم است والدین بدانند

 آدام کونتراس بعد از مرور خاطرات خود این نتیجه را می‌گیرد که بهترین کار در طول عمر، استفاده از تک‌تک لحظات زندگی است و باید خاطرات خوبی از خود برای دیگران به جا بگذاریم. این فیلم مستند شامل تصاویر ضبط شده از بازی‌های بسکتبال ان‌بی‌ای است و صحنه‌های خشونت‌آمیز و ترسناک و ناهنجاری در آن مشاهده نمی‌شود. لازم است والدین بدانند جوانان و نوجوانان شخصیت‌های محبوب ورزشی و هنری را برای خود انتخاب می‌کنند و موضوع این فیلم می‌تواند بهانه خوبی برای گفتگو دراین‌باره باشد. انتخاب شخصیت‌های محبوب به نوجوانان و جوانان کمک می‌کند تا شحصیت خود را شکل دهند و انتخاب آن‌ها ازاین‌جهت بسیار مهم است.

خلاصه: فیلمی فاقد صحنه‌های خشونت‌آمیز و ترسناک و ناهنجاری اجتماعی، انتخاب شخصیت‌های محبوب، الگوپذیری مخاطب نوجوان و جوان، توجه به شخصیت‌های محبوب نوجوانان و جوانان

با کودکان خود صحبت کنید درباره

از فرزند خود درباره شخصیت‌های محبوب ورزشی و هنری‌اش سوال کنید؟ دربارة شخصیت‌هایی که از آن‌ها الگوبرداری می‌کند با او صحبت کنید. دربارة نتیجه‌ای که آدام کونتراس از سال‌ها هواداری تیمش می‌گیرد با فرزند خود گفتگو کنید. ثمرة هواداری افراطی از یک تیم یا شخصیت را از فرزند خود بپرسید، این موضوع کمک می‌کند تا نسبت به وقتی که برای تیم محبوبش می‌گذارد تجدید نظر کند.

خلاصه: سوال از شخصیت‌های محبوب، گفتگو درباره دلیل انتخاب شخصیت‌های محبوب، سوال دربارة نتیجه طرفداری از یک تیم

داستان برنامه تلويزيونی

یکی از طرفداران مایکل جردن، ستارة آمریکایی ورزش بسکتبال در سال ۱۹۹۵، دوربین فیلمبرداری خریداری می‌کند و از تمام لحظات یکی از مسابقات مایکل جردن فیلم می‌گیرد. او بعد از ۲۵ سال، تمام خاطراتی که ثبت کرده بود را برای فرزندانش تعریف می‌کند، خاطراتی از دیدارش با ستارگان بسکتبال و علاقه‌اش به تیم و بازیکنان محبوبش. او از لذت هواداری تیمش برای فرزندانش می‌گوید و در انتهای فیلم به این نتیجه می‌رسد که چیزی لذت‌بخش‌تر از درک لحظه لحظه زندگی نیست.

جزئیات برنامه تلويزيونی

کارگردان/ مولف: Adam Kontras/آدام کونتراس

نویسنده/ مترجم: Adam Kontras/آدام کونتراس

نام تهیه کننده: Adam Kontras/آدام کونتراس

نام بازیگران: Michael Jordan, Adam Kontras, Cameron Kontras, Vienna Kontras/مایکل جوردن، آدام کونتراس، کامرون کونتراس، وینا کونتراس

کشور سازنده: آمریکا

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه