• امروز : ۶ مرداد ۱۴۰۰

مستند

مستند

بررسی تخصصی برنامه تلويزيونی Insert Coin

author-img

توسط : مهدی کهن ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

15 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  این مستند درباره‌ی سرگذشت گیم‌های پرطرفدار دهه‌ی نود میلادی است. در این برنامه با عوامل سازنده‌ی این بازی‌ها مصاحبه‌ها می‌شود و در خلال آن، صحنه‌هایی از آن بازی‌ها نشان داده می‌شود که چگونه کم‌کم به سمت بازی‌های خشن پیش رفته است. مخاطب این اثر جوانانی هستند که این بازی‌ها را به یاد می‌آورند.

سال 2020 101 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

جزئیات
خشونت

نمایش صحنه‌های خشن‌سازی بازی‌های مبارزه‌ای سکه‌ای و همچنین نمایش صحنه‌ای از بریدن صورت در یک گیم ویدیویی.

آنچه لازم است والدین بدانند

این مستند درباره‌ی سرگذشت گیم‌های پرطرفدار دهه‌‌ی نود میلادی است که توسط سازندگان این بازی‌ها روایت می‌شود. صحنه‌های این بازی‌ها به‌مرور در خلال فیلم به نمایش درمی‌آید و روند تدریجی خشن‌سازی آن‌ها روایت می‌شود. مخاطب این اثر نوجوانان و جوانانی‌اند که این نوع بازی‌ها را به یاد می‌آورند.

روند ساخت بازی‌ها و تلاش سازندگان برای خلق ایده‌های جدید می‌تواند برای مخاطب جوان الگوی خوبی در پرورش ایده و خلاقیت باشد. اما روند خشن‌سازی بازی‌ها برای جذب مخاطب و به‌دست‌آوردن سود بیشتر نکته‌ای منفی است که سازندگان این بازی‌ها به آن اشاره می‌کنند.

خلاصه: این مستند سرگذشت گیم‌های پرطرفدار دهه‌ی نود با نمایش روند خشن‌شدن این بازی‌ها برای کسب سود بیشتر است که به نمونه‌هایی از پرورش ایده و خلاقیت هم می‌پردازد،

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

داستان برنامه تلويزيونی

استودیوی بازی‌های ویدیویی «میدوی گیمز» مفهوم بازی‌های زنده‌ی دنیا را روایت می‌کند و با ساخت یک بازی جدید، میلیاردها دلار درآمد کسب می‌کند. این مستند سرگذشت بازی‌هایی را روایت می‌کند که در دهه‌ی نود میلادی پرطرفدارترین بازی‌های سکه‌ای در آمریکا و دنیا بودند. بازی‌هایی که درآمد زیادی را برای سازندگان خود به ارمغان آورد.

جزئیات برنامه تلويزيونی

کارگردان: Joshua Y. Tsui/ جاشوا وای تسوی

نویسنده: Andrew Hayward/ اندرو هیوارد

نام تهیه کننده: George Petro, Cristina Tsui, Stephen Lee Jarrett Haedrich, Monty Singleton, Joshua Y. Tsui, Richard Leibowitz, Kevin Day, Anthony Burkert, Dave Oshry/ جورج پترو، کریستینا تسویی، استفان لی، جارت هادریش، مونتی سینگلتون، جوشوا ی. تسوئی، ریچارد لیبوویتز، کوین دی، آنتونی بورکرت، دیو اوشری

نام بازیگران: Paul W.S. Anderson, Ernest Cline, Warren Davis, Jeff Gerstmann, Eugene Jarvis, Neil Nicastro/پل دبلیو.اس. اندرسون, ارنست کلاین, وارن دیویس, جف گرستمن, یوجین جارویس, نیل نیکاسترو

کمپانی سازنده:

کشور سازنده: آمریکا

نظرات کاربران

افزودن دیدگاه

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد