• امروز : 10 آذر 1400
logo

نقد و بررسی برنامه تلويزيونی مستند (Insert Coin)

author-img

توسط : مهدی کهن ارزیاب کدومو

6 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  این مستند درباره‌ی سرگذشت گیم‌های پرطرفدار دهه‌ی نود میلادی است. در این برنامه با عوامل سازنده‌ی این بازی‌ها مصاحبه‌ها می‌شود و در خلال آن، صحنه‌هایی از آن بازی‌ها نشان داده می‌شود که چگونه کم‌کم به سمت بازی‌های خشن پیش رفته است. مخاطب این اثر جوانانی هستند که این بازی‌ها را به یاد می‌آورند.

سال 2020 101 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این مستند درباره‌ی سرگذشت گیم‌های پرطرفدار دهه‌‌ی نود میلادی است که توسط سازندگان این بازی‌ها روایت می‌شود. صحنه‌های این بازی‌ها به‌مرور در خلال فیلم به نمایش درمی‌آید و روند تدریجی خشن‌سازی آن‌ها روایت می‌شود. مخاطب این اثر نوجوانان و جوانانی‌اند که این نوع بازی‌ها را به یاد می‌آورند.

روند ساخت بازی‌ها و تلاش سازندگان برای خلق ایده‌های جدید می‌تواند برای مخاطب جوان الگوی خوبی در پرورش ایده و خلاقیت باشد. اما روند خشن‌سازی بازی‌ها برای جذب مخاطب و به‌دست‌آوردن سود بیشتر نکته‌ای منفی است که سازندگان این بازی‌ها به آن اشاره می‌کنند.

ادامه متن

داستان اثر

استودیوی بازی‌های ویدیویی «میدوی گیمز» مفهوم بازی‌های زنده‌ی دنیا را روایت می‌کند و با ساخت یک بازی جدید، میلیاردها دلار درآمد کسب می‌کند. این مستند سرگذشت بازی‌هایی را روایت می‌کند که در دهه‌ی نود میلادی پرطرفدارترین بازی‌های سکه‌ای در آمریکا و دنیا بودند. بازی‌هایی که درآمد زیادی را برای سازندگان خود به ارمغان آورد.

جزئیات اثر

کارگردان: Joshua Y. Tsui/ جاشوا وای تسوی

نویسنده: Andrew Hayward/ اندرو هیوارد

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد مستند

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>