شگفت‌انگیزان

بررسی تخصصی برنامه تلويزيونی

شگفت‌انگیزان

author-img

توسط : فاطمه نوری پور ارزیاب کدومو

5 روز پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

5 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

برنامه‌ی شگفت‌انگیزان، برنامه‌ای‌ست مهیج و کاربردی و با پشتوانه‌ی قوی تحقیقاتی، که با معرفی کودکان و نوجوانان مبتکر و توانمند، به شما والدین کمک می‌کند تا استعدادهای فرزندانتان را دریابید. این برنامه با اجرای سعید شیخ‌زاده، هر پنجشنبه، ساعت ۱۶:۰۰ میهمان خانه‌های شماست.

سال 1398 5 قسمت اول: 250 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
پیام مثبت

به گفته‌ی دست‌اندکاران برنامه، شگفت‌انگیزان، یک برنامه‌ی استعدادیابی بدون رقابت است. تأکید نابجا بر رقابت و ماهیت مسابقه‌ای برخی از برنامه‌ها موجب تحت‌الشعاع قرار گرفتن مهارت و توانمندی میهمان می‌شود؛ این نکته در شگفت‌انگیزان مورد توجه سازندگان قرار گرفته است. ضمن اینکه، این برنامه بیش از آنکه مخصوص کودک و نوجوان باشد، جرقه‌ای است برای والدین که استعدادهای فرزندانشان را به رسمیت شناخته و او را حمایت کنند. در نهایت اینکه، شگفت‌انگیزان پذیرای هرنوع کار بزرگ است. مهم این است که استعداد فرزند شما برای حل یک مسئله و برای داشتن یک زندگی بهتر باشد.

ادامه متن
جزئیات
الگوی مثبت

سعید شیخ‌زاده، نه فقط بعنوان مجری، بلکه به مثابه یک همراه، برنامه را می‌پرورد. مصاحبه گرفتن از کودک روی آنتن زنده معمولاً کار دشواری است. مجری باید توانمندی کنترل شرایط را داشته باشد و در عین حال محیط راحتی برای صحبت کردن بیشتر برای میهمان فراهم کند. دیگر اینکه بخشی از برنامه با نیروی دست‌اندکاران نوجوان و با تأکید بر کار گروهی پیش می‌رود که درجای خود جالب توجه است.

جزئیات
ارزش آموزشی

در برخی از قسمت‌های برنامه شاهد این هستیم که نوجوانانی که دارای کسب و کار هستند، با حمایت شبکه بخشی از گام‌های کسب و کار و اصول کار خود را آموزش می‌دهند.

اگر بخواهی در این برنامه شرکت کنی، در مورد کدام استعدادت صحبت می‌کنی؟

به نظرت عامل موفقیت بچهای شگفت‌انگیز چیست؟

تو هم فرصت‌هایت را درمیابی؟

اگر چند سال دیگر هم شروع کنی دیر است؟

شروع کار در کودکی بهتر است یا بزرگسالی؟

خلاصه: می‌توانی استعدادهایت را توصیف کنی؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه