• امروز : 18 بهمن 1401
logo

نقد و بررسی اسباب بازی Fishing Game (Fishing Game)

author-img

توسط : بخش اسباب بازی ارزیاب کدومو

3 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: دقیقه

109 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 4 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.
فیشینگ گیم یک اسباب‌بازی موزیکال و از جنس پلاستیکی است. این اسباب‌بازی دارای یک صفحه متحرک، تعدادی ماهی، و چند قلّاب ماهیگیری است. دکمه‌ی روشن و خاموش دارد و با باتری کار می‌کند. با روشن کردن آن، صفحه متحرک شروع به چرخیدن می‌کند و دهان ماهی‌ها نیز باز و بسته می‌شود. کودک باید بتواند با قلّاب ماهیگیری، ماهی‌ها را شکار کند. برنده کسی است که بتواند تعداد بیشتری ماهی را صید کند.
1 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی فیشینگ گیم، یک بازی رقابتی است. والدین عزیز توجه داشته باشند علاوه‌بر اینکه باید به مهارت رقابت کردن به نحوه سالم در کودک خود توجه داشته باشند، مراقب باشند که کودکشان دچار کمالگرایی و وسواس برای برنده شدن نباشد. و بداند که برد و باخت، هر دو، جزئی از بازی هستند. آنها بهتر است کودک را در هر صورت تشویق کنند. و با بازی کردن به دفعات بیشتر، به‌جای اینکه برنده شدن او را مورد توجه قرار دهند، سیر پیشرفت او را بررسی کنند و کودک را بابت پیشرفت در هر بار بازی، تشویق کنند.
ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

به بهانه بازی کردن با این اسباب‌بازی، می‌توان برای کودک از انواع مختلف ماهی‌ها، محل زندگی آنها، تغذیه و رنگ و شکل آبزیان صحبت کرد و همچنین او را با نحوه نگهداری برخی ماهی‌ها و یا ماهیگیری آشنا کرد.
ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد Fishing Game

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!