• امروز : 12 خرداد 1402
logo

نقد و بررسی اسباب بازی گلف توری

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: دقیقه

832 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 3 +

گلف یک بازی مهیج است که می توان آن را به صورت تک نفره و رقابتی با دوستان و خانواده تجربه کرد.این بازی را می توان در خانه یا در فضای باز تجربه کرد.اقلام این بازی شامل یک کیف گلف ، دسته گلف ، توپ گلف ، پرچم و... هستند.

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی گلف، یک بازی رقابتی است. والدین عزیز توجه داشته باشند علاوه‌بر اینکه باید به مهارت رقابت کردن به نحوه سالم در کودک خود توجه داشته باشند، مراقب باشند که کودکشان دچار کمالگرایی و وسواس برای برنده شدن نباشد. و بداند که برد و باخت، هر دو، جزئی از بازی هستند. آنها بهتر است کودک را در هر صورت تشویق کنند. و با بازی کردن به دفعات بیشتر، به‌جای اینکه برنده شدن او را مورد توجه قرار دهند، سیر پیشرفت او را بررسی کنند و کودک را بابت پیشرفت در هر بار بازی، تشویق کنند.

اگر کودک طبق رده سنّی خود، مهارت‌های حرکتی، و یا دقت و تمرکز پایین‌تر و یا بالاتر داشت، نیازمند بررسی توسط متخصص است. چنانچه توانمندی او بالاتر از رده سنّی‌اش بود، باید به این برتری و امتیاز توجه کرد، به آن جهت داد و از آن بهره ب رد. و اگر کمتر بود، می‌توان با مراجعه به متخصص روانشناسی کودک و نوجوان، درصدد رفع ناتوانی‌های او برآمد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

به بهانه بازی کردن می توانید با کودک خود درباره گلف و ورزش های انفرادی و یا ورزش های توپی صحبت کنید.

با توجه به رقابتی بودن بازی، بهتر است برای کودک قصه‌هایی درباره موفقیت و رقابت تعریف کرد. و او را با مفاهیمی مثل بازی‌های گروهی و رقابت سالم آشنا کرد. به‌گونه‌ای که او متوجه شود که صرف برد و باخت اهمیت چندانی ندارد و آنچه که مهم است، سیر موفقیت‌آمیز و پیشرفت است.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد گلف توری

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!