• امروز : 3 اسفند 1402
logo

نقد و بررسی اسباب بازی هپی پاپی

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

11 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: دقیقه

1255 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 3 +

هپی پاپی یک کامیون رنگارنگ است که بطور همزمان قابلیت دو نوع بازی را برای کودک فراهم می‌آورد. اولا همانند هر وسیله‌ی نقلیه‌ای کودک می‌تواند آنرا روی زمین حرکت دهد. به علاوه چون پنجره‌های کامیون در قالب برخی اشکال هندسی برش خورده‌اند و همراه بازی این قطعات هم هستند، می‌تواند هر قطعه همچون مربع یا مثلث را از پنجره‌ی مخصوص به خود به داخل کامیون بیندازد.

1 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 2 +
بر اساس 3 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

هپی‌پاپی یک اسباب‌بازی با جنس مناسب و مقاوم است و دارای قطعات خیلی ریز نیست. اما بهتر است برای احتیاط بیشتر از در دهان قراردادن قطعات آن توسط کودک جلوگیری به عمل بیاید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

کامیون هپی پاپی جدای از یک کامیون، آموزش‌های جذاب و ساده‌ای از برخی اشکال هندسی را نیز به همراه خود دارد. برای تأثیرگذاری بیشتر این محصول در کودک بهتر است در تشخیص مکان مناسب قطعات برای ورود به داخل کامیون او را همراهی کنید و همچنین با صبر  و حوصله‌ی مناسب اسامی این اشکال و برخی ویژگی‌های آن‌ها را برای کودک بیان کنید تا یک آشنایی ابتدایی با این اشکال پیدا نماید. مثلا اینکه:" این شکل، یک مربع قرمز است که چهارتا گوشه دارد و هر چهار طرفش هم‌اندازه هستند." به علاوه چون اسباب‌بازی یک وسیله‌ی نقلیه است، می‌توان در تخیل‌آفرینی و داستان‌پردازی کودک او را همراهی نمود.

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : حسام زمانی مقدم دولو

۱۸ شهریور ۱۴۰۲

مناسب سن 1 +

عالی

بزرگسال

توسط : حسام زمانی مقدم دولو

۱۰ شهریور ۱۴۰۲

مناسب سن 4 +

بدک نیست .بچه 1 یا 2 یا سه ساله خرابش میکنه. شاید سرگرم کننده باشه

بزرگسال

توسط : 09198****25

۲۲ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 2 +

پسر من استفاده میکنه و بسیار سرگرم کننده ست. اوایل بازی با هپی هاپی بیشتر با سعی و خطا و کمک گرفتن انجام میداد اما به مرور زمان متوجه ارتباط قطعات با مکان هر کدوم از قطعات شد. به توجه و تمرکز بچه ها بسیار کمک میکنه.

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد هپی پاپی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!