• امروز : 2 مهر 1402
logo

نقد و بررسی اسباب بازی ست جواهرسازی

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

6 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: دقیقه

1631 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 4 +

این اسباب‌بازی انواع مختلفی دارد و معمولاً از جنس پلاستیکی هستند. تعداد زیادی مهره، پلاک و بند رنگی و مانند اینها هستند. این‌گونه ابزار بیشتر برای دختربچه‌ها جذاب هستند. آنها هنگام بازی، مهره‌های مختلف را با سلیقه و انتخاب شخصیشان کنار هم قرار می‌‎دهند و جواهرات بدلی متنوعی می‌سازند. این کار علاوه ‎بر تقویت هماهنگی چشم و دست، خلاقیت و مهارت‌های دست‌ورزی آنها را نیز بهبود می‌بخشد.

2 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 8 +
بر اساس 1 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

اسباب‌بازی ست جواهرات، خلاقیت کودک را میزان بسیار زیادی برانگیخته و تقویت می‌کند. کودک فکر و خیال‌پردازی می‌کند و با ذوق و سلیقه‌اش، مهره‌ها را در کنار هم می‌چیند تا جواهر زیبایی را بسازد. علاوه‌بر این، هوش‌های دیداری- فضایی، منطقی- ریاضی و طبیت‌گرایانه او نیز به‌کار گرفته و تقویت می‌شوند.

هنگام اتمام ساخت جواهرات، کودک را تشویق کنید تا اعتماد بنفسش افزایش یابد.

درمورد کودکان کوچکتر، مراقب باید و نظارت کنید که قطعات بازی را نبلعند!

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

به دلیل اجزای زیاد متنوع و رنگی، می‌توانید از این بازی برای آموزش رنگ‌ها و برخی محاسبات ساده ریاضی مانند شمارش، و جمع و تفریق استفاده کنید.

همچنین می‌توانید با ایتفاده از تصاویر جواهرات محلی و سنتی، جواهرات را به شکل آنها درست کنید و کودک را با صنایع هنری و دستی اقوام مختلف آشنا کنید.

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : حسام زمانی مقدم دولو

۱۰ شهریور ۱۴۰۲

مناسب سن 8 +

قشنگه

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد ست جواهرسازی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!