• امروز : 3 اسفند 1402
logo

نقد و بررسی اسباب بازی بوم‌بال

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

11 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: دقیقه

3739 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 7 +

اسباب‌بازی بوم‌بال یک بازی گروهی 2 تا 6 نفره است. این اسباب‌بازی از جنس پلاستیکی است و دارای قطعات 3 تا پایه، 1 عدد تاس، 9 تا میله و تعدادی بادکنک است.

2 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی بوم‌بال، در عین حال که یک بازی مهیج و مفرح است، گروهی و رقابتی نیز می‌باشد. والدین عزیز در نظر داشته باشند که فضای رقابتی سالمی را هنگام انجام این بازی فراهم کنند. و کودک را با مفاهیمی مانند پذیرش برد و باخت آشنا کنند، و به او آموزش دهند که هنگام بازی، اولویت با لذّت بردن از بازی و شادی و هیجان بازی‌های گروهی است.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد بوم‌بال

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!