• امروز : 31 تیر 1403
logo

نقد و بررسی فیلم بولینگ پولیشی

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: دقیقه

394 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 2 +

بولینگ پولیشی یک اسباب از جنس پارچه است که دارای تعدای پین و 2 عدد توپ بولیگ است. پین‌های بولینگ شبیه حیوانات مختلف هستند و اجزای اسباب‌بازی از رنگ‌های مختلفی تشکیل شده‌اند. این اسباب‌بازی ضمن سرگرمی و مفرح بودن، مهارت‌های حسی- حرکتی و دقت و تمرکز کودک را تقویت می‌کند

2 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 4 +
بر اساس 1 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این بازی می‌تواند به‌صورت فردی یا گروهی انجام شود. به‌طوری که یا نتیجه تلاش‌های افراد گروه با یکدیگر مقایسه شود، و یا نتایج خود فرد هربار با رکوردهای قبلی‌اش مقایسه شود. در هرصورت، اولویت با برد و باخت نیست، بلکه مهمترین موضوع، رو به پیشرفت بودن رکوردهاست. کودک را برای پیشرفت و پشتکارش تشویق کنید. این کار اعتماد بنفس، خودباوری و انگیزه پیشرفت را در او تقویت می‌کند.

هنگام انجام گروهی بازی، مهارت‌های مربوط به فعالیت‌های گروهی، مانند، همدلی، سازش، احترام، رقابت سالم و مانند اینها بسیار قابل توجه است. می‌توانید این مفاهیم و ارزش‌ها را به کودک خود آموزش دهید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

می توانید هنگام بازی و قصه گویی، ویژگی های مختلف این حیوانات پین‌های بازی را برای کودکان بیان کنید، مواردی مانند، محل زندگی، تغذیه، صدای حیوان و مانند اینها. این کار علاوه‌بر افزایش اعتماد بنفس او، مهارت‌های کلامی و زبانیش را بهبود می‌بخشد.

همچنین به دلیل رنگی و متعدد بودن اجزای اسباب‌بازی، می‌توانید رنگ‌ها و برخی محاسبات ساده ریاضی مانند شمارش را به کودک آموزش دهید

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : حسام زمانی مقدم دولو

۱۲ شهریور ۱۴۰۲

مناسب سن 4 +

سرگرمت میکنه

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد بولینگ پولیشی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!