• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی سریال یاغی

author-img

توسط : فاطمه طهماسبی ارزیاب کدومو

2 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

4167 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

یاغی سریال درام و البته خشنی است که به کارگردانی محمد کارت از بهار 1401 در قالب شبکه نمایش خانگی شروع به پخش شده است. این داستان زندگی سخت و پرچالش پسرجوانی را روایت می‌کند که از بدو تولد با مشکلات متعدد دست و چنجه نرم کرده و حالا در اوج جوانی، زندگی روی خوش خود را به او نشان می‌دهد. که این شانسِ بزرگ، خود مقدمه چالش‌های جدید است.

ژانر : درام

سال 1401 6 قسمت 60 دقیقه‌ای جزئیات کامل اثر
42 مناسب خانواده 31 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 12 +
بر اساس 5 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

شخصیت اصلی داستان پسرجوانی است که از عمقِ فقر اقتصادی و فرهنگی به یکباره و طی یک اتفاق خوب و شانس عالی موفق می‌شود در مسیر ثروت و موفقیت قرار بگیرد. این مسئله بیش از آنکه حاصل تلاش‌های جاوید باشد، حاصل ثروت بادآورده‌ای است که از سوی بهمن‌خان روانه‌ی زندگی جاوید شد.

درنتیجه ممکن است چنین فضایی فرزندان نوجوان شما را به دنبال حرفه‌ی جدیدی بکشاند که توقعِ موفقیت زودهنگام داشته باشد. بهتز است در این‌باره با فرزندان خود صحبت کنید و فضای آرمانی و غیرواقعی که سریال در ذهن فرزندان نوجوانتان ایجاد کرده را به فضای ذهنیِ واقعی‌تری برسانید.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

چه هدفی برای آینده زندگی‌ات داری؟
ادامه متن

داستان اثر

سریال یاغی داستان پسری را روایت می‌کند که مشکلات زندگی از بدو تولد با او همراه بوده است.

جاوید پسر جوانی است که به سبب مفقود بودن صیغه‌نامه پدر و مادرش در بدو تولد او، از داشتن شناسنامه و هویت رسمی محروم است. آشنایی جاوید با ابرا و عشق و علاقه‌ی عمیقی که بین آن‌هاست و شرط و شروط‌های مادر ابرا برای ازدواج جاوید با دخترش او را مجاب می‌کند که با تلاش و پشتکار به دنبال دریافت شناسنامه‌اش برود. تلاش‌های جاوید برای گرفتن شناسنامه و اثبات محمود گنجی به عنوان پدر شرعی و قانونی‌اش بالاخره نتیجه می‌دهد و بعد از مشکلات بسیار موفق می‌شود تا هویت رسمی داشته باشد.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: محمد کارت

نویسنده/ مترجم: پدرام پورامیری، حسین دوماری، محمد کارت

ادامه متن

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : یوسف رخشانی

۳۰ تیر ۱۴۰۱

مناسب سن 14 +

فیلم خیلی خوبیه هم جوانان رو تشویق به ورزش میکنه از سوی نشون میده از بدو تولد تا جوانی به چه مشکلاتی براش رغم خورده سختی کشیده موفق شده خودش با حمایت به جای که تعلق داره برسونه نظر من اینه فرزندانتون از ورزش محروم نکنید

بزرگسال

توسط : Hehejbe ش Bhenneآ

۲۰ تیر ۱۴۰۱

مناسب سن 12 +

به نظر من فیلم خوبیه البته برا بعضیا که زیاد از فیلم خشن خوششون نمیاد شاید خوب نباشه ولی نقش جاوید و ابرا خیلی خوبه من زدم مثبت ۱۲ ولی اصلا به این چیزا نیست چون چیز بدی نداره

بزرگسال

توسط : Hehejbe ش Bhenneآ

۲۰ تیر ۱۴۰۱

مناسب سن 12 +

به نظر من فیلم خوبیه البته برا بعضیا که زیاد از فیلم خشن خوششون نمیاد شاید خوب نباشه ولی نقش جاوید و ابرا خیلی خوبه من زدم مثبت ۱۲ ولی اصلا به این چیزا نیست چون چیز بدی نداره

بزرگسال

توسط : مبین فردوسی

۲۹ خرداد ۱۴۰۱

مناسب سن 14 +

بد

بزرگسال

توسط : امیر محمد قرقچی

۲۸ خرداد ۱۴۰۱

مناسب سن 9 +

جاوید

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد یاغی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!