• امروز : 4 مهر 1401
logo

نقد و بررسی سریال پیوند: بخور، عشق بورز، بکش ( Link: Eat, Love, Kill)

author-img

توسط : طیبه فرج زاده ارزیاب کدومو

6 روز پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

46 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 17 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

« بخور، عشق بورز، بکش» سریالی فانتزی و معمایی است که خشونت روانی و فیزیکی قابل توجهی دارد. داستانی از برادری که به دنبال خواهر دو قلوی گمشده‌اش می‌گردد.

ژانر : رمزآلود فانتزی

سال 2022 16 قسمت 72 دقیقه‌ای جزئیات کامل اثر
مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این سریال در ژانر رازآلود، داستان یک کودک ربایی و قتل را با چاشنی عاشقانه روایت می‌کند. گه هون که به دنبال حل معمای کهنه ربوده شدن خواهرش است و داهیون که به این داستان متصل است اما نمی‌داند چطور زیرا چیزی را از گذشته به یاد نمی‌آورد. خشونت روانی سریال به دلیل سردرگمی که در شخصیت‌های اصلی وجود دارد، بالا است. در ابتدای داستان مخاطب تصور می‌کند با یک داستان ساده از تعقیب و تعرض به دختری روبه‌رو است اما به تدریج داستان گستردگی بیشتری پیدا می‌کند. این سریال از نظر داستانی و بازیگری محصول قابل توجهی نیست. اگر به دنبال یک سریال هیجان انگیز جنایی هستید بهتر است محصول دیگری را جایگزین تماشای این سریال کنید.

خشونت فیزیکی اثر نیز باتوجه به اینکه اتفاق اصلی یعنی دزدیده شدن و قتل برای دختربچه‌ای اتفاق می‌افتد، قابل توجه است وگرنه صحنه واضحی از به قتل رساندن هیچ یک از مقتولین به نمایش در نمی‌آید. در آخر داستان، انگیزه قاتل مشخص نمی‌شود و بیننده بدون نتیجه‌گیری رها می‌شود.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

فکر میکنی سریال به دنبال انتقال چه پیامی به مخاطب بود؟

فکر میکنی انگیزه قاتل چه چیزی بود؟

ادامه متن

داستان اثر

«اون گه هون»  برای پیدا کردن خواهر گمشده‌اش پس از چندین سال به محله قدیمی‌شان باز می‌گردد و به بهانه تاسیس رستوران جدیدش در آنجا ساکن می‌شود تا محله را زیر نظر بگیرد.

« نو داهیون» هم بخاطر اینکه توسط غریبه‌ای تعقیب می‌شود و احساس خطر می‌کند خانه خودش را رها می‌کند و پیش مادر و مادربزرگش برمی‌گردد اما غریبه همچنان دست از سر او بر نمی‌دارد. تا اینکه داهیون مجبور می‌شود برای دفاع از خودش او را هل دهد و تصور می‌کند او کشته شده، اما اشتباه می‌کند. او روزها را با ترس از این رازی که در سینه نگه داشته و شوکی که بخاطر تعقیب و حمله آن مرد به او وارد شده است، می‌گذراند. بارها تصمیم می‌گیرد خودش را به پلیس معرفی کند اما منصرف می‌شود. مادر و مادر بزرگ داهیون نیز که در پنهان کردن این راز شریک شده‌اند هر بار او را منصرف می‌کنند و می‌خواهند خودشان این قتل را گردن بگیرند.

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد پیوند: بخور، عشق بورز، بکش

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!