• امروز : 30 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی سریال فوفو: مسافری از کامادو

author-img

توسط : نفیسه عبداللهی ارزیاب کدومو

9 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

9280 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 6 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.
«فوفو: مسافری از کامادو» ماجرای موجودی فضایی به نام فوفو است که طی اتفاقی به سیاره زمین می‌آید و مهمان آرتا و خانواده‌اش می‌شود. فوفو شاهزاده سیاره کامادو است و توانایی این را دارد تا هر آرزویی را برآورده کند. همین ویژگی او باعث شده تا پادشاه سیاره میتامیتا به دنبال فوفو باشد تا زندانی‌اش کند. این سریال اثر سالم و کودکانه‌ای است که با خیال راحت می‌توانید با فرزندتان تماشا کنید.

ژانر : فانتزی

سال 1402 میانگین هر قسمت 45 دقیقه جزئیات کامل اثر
25 مناسب خانواده 7 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 9 +
بر اساس 3 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این اثر سریال بامزه و جذابی برای کودکان است. فضای کلی اثر فانتزی و رنگارنگ است و داستان هر قسمت هم طبق آرزوها، تصمیمات و تصورات بچه‌ها پیش می‌رود. هر کودکی آرزوهای جالبی در ذهن خود دارد و دوست دارد آن‌ها را تجربه کند. سریال فوفو به کودکان آموزش می‌دهد تا قبل از رویاپردازی و آرزوکردن به عواقب آن هم فکر کنند و همه جوانب را بسنجند. خوب است بعد از تماشای سریال با فرزندتان درباره‌ی آرزوهایش گفتگو کنید و برای عملی‌شدنش برنامه‌ریزی کنید. خلاصه: سریالی جذاب و فانتزی مناسب کودکان همراه با آموزه‌هایی درباره آرزو.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

علت پشیمانی آرتا از آرزوهایش چیست؟ تو چه آرزوهایی داری؟ برای برآورده‌ شدنشان باید چه کارهایی کرد؟                                                                                  خلاصه: علت پشیمانی آرتا از آرزوهایش چیست؟

داستان اثر

فوفو شاهزاده سرزمین کامادو است و توانایی این را دارد تا هر آرزویی را برآورده کند. پادشاه میتامیتا هم قصد دارد او را زندانی کند و از او برای رسیدن به اهداف پلیدش سوءاستفاده کند اما فوفو هنگام انتقال به میتامیتا از سفینه به بیرون پرتاب می‌شود و وارد سیاره زمین می‌شود. او اتفاقی وارد خانه آرتا و خانواده‌اش می‌شود و مهمان آن‌ها می‌شود. آرتا بعد از آشنایی با او و توانایی‌هایش در هر قسمت از سریال از او فوفو می‌خواهد تا آرزویی را برایش برآورده سازد.

جزئیات اثر

کارگردان: میثم معراجی تهیه کننده: حسین بهمنی بازیگران: جواد رضویان، رضا شفیعی‌جم، الیکا عبدالرزاقی، بهزاد خرازی، پاشا جمالی، ستاره حسینی شخصیت‌ها: فوفو: فوفو شاهزاده سرزمین کامادو است و توانایی این را دارد تا هر آرزویی را برآورده کند. آرتا: پسر بچه کودکی که میزبان فوفو است و از او می‌خواهد تا آرزوهایش را برآورده کند. کشور سازنده: ایران مخاطب اثر: کودک

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : حسام زمانی مقدم دولو

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

مناسب سن 9 +

بالای 9 یا 10 سال

بزرگسال

توسط : حسام زمانی مقدم دولو

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

مناسب سن 10 +

به درد خردسالان بالای 10 یا 13 سال میخوره

بزرگسال

توسط : حسام زمانی مقدم دولو

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

مناسب سن 9 +

من فقط تیزر رو دیدم

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد فوفو: مسافری از کامادو

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!